Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Brotherhood


Hool23

Recommended Posts

Hrajete jeste nikdo? Ja jsem se domlouval s Umbertem ale ten ted porad hraje gearse a bo zda se mi, ja zase HR, ale kdyby se seslo treba sest lidi na alianci tak dam rad :)

jojo hraju Gearse, ale když jsem na liveu tak stačí poslat message a já si tam rád hodím ACB a dáme mulťák:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 571
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jojo hraju Gearse, ale když jsem na liveu tak stačí poslat message a já si tam rád hodím ACB a dáme mulťák:-)

JJ ale ja zatim nemam potrebu to davat....dal bych to kdyby se sesla vylozene parta na nejakou party....

BTW s gearsema se k vam mozna nikdy pridam, multak jsem zapl jen jednou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ ale ja zatim nemam potrebu to davat....dal bych to kdyby se sesla vylozene parta na nejakou party....

BTW s gearsema se k vam mozna nikdy pridam, multak jsem zapl jen jednou :)

ok se kldině přidej, mě už schází poslední ajch v Gearsech, tak proto to pořád hraju, ale rád bych to měl už s krku:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím

Nechci zakládat nový topic nebo možná to tu už je ale já jsem to nenašel.

Mam tuto hro v originále ale bez češtiny a teď se řeší že čeština brzy bude teda jen titulky.

A tak jsem se chtěl zeptat jestli bude nějaká šance tu češtinu potom do toho do-ládovat?

Díky za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Nechci zakládat nový topic nebo možná to tu už je ale já jsem to nenašel.

Mam tuto hro v originále ale bez češtiny a teď se řeší že čeština brzy bude teda jen titulky.

A tak jsem se chtěl zeptat jestli bude nějaká šance tu češtinu potom do toho do-ládovat?

Díky za odpověd.

Oficialne urcite ne..... Cestina je jen pro PC, ale jsou lidi co cestiny do konzolovych her delaji, do orginalky to ale nedostanes, rekl bych ze je potreba i jtagu...

ok se kldině přidej, mě už schází poslední ajch v Gearsech, tak proto to pořád hraju, ale rád bych to měl už s krku:-)

Seriously 2.0, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám jeden dotaz můžu od začátku hry vyšplhat na všechny věže co mám zapálit? nebo potřebuju k tomu ten skok jako nahoru jak byl ve dvojce jak sem se ho učil...nejde mi vylézt na věž jak tam sou jakoby ty katakomby a Romulus treasur ten zlatej

dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vsechny veze se sice dostat nemuzes, ale proto, ze jsou nektere pribehove... ale dlouhy skok, tedy zeleznou rukavice, podle me nepotrebuji, a jestli myslis tu vez pod kterou je ta Romulova zdroj, tak na tu by ses mel urcite dostat bez toho... chce to zkouset vim ze nektere veze jsou fakt na pi.u...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok díky...takže flagy, pera a takovy věci radši sesbírat dřív, než skončím hru...aby to pak taky šlo..

No pujde to tak jako tak, muzes si znova pustit cele sequence nebo snad i konkretni mise ted nevim jestli tyhle sbiraci veci se nejak menej v case nebo jsou porad stejny, ale urcite budes mit priletist se k tomu po dohrani vratit aniz bys musel zacinat od znova..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem si tuhle gamesu kupoval za pouhých 25 liber (asi 700kč) nevim přesně a max. spokojenost, hlavně multiplayer ten je úplně nejlepší, baví mě na tom že prostě nejdete do sebe a nezačnete se řezat ale je to spíše taková "stealthovka" kde jsi obětí ale i lovcem, to je takový zajímavý na tom a nikde jinde to není (v jiné hře to není)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně nedoporučuju stahovat DLC z webu na xbox, jelikož vše co si na XLive koupíš se jim zapíše (Microsoftu) a pokad si to takhle stáhneš (přes web) tak to uviděj :) Ale když myslíš tak si to stáhni z nějakého torrentu, google určitě pomůže.... Jinak bych měl otázku? Co je vše nového v tom novém DLC? Mapy? Postavy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však jo, nemusíš to psát 2x :D Ale třeba Halo:Reach, CoD, to hraješ samorzejmě taky hlavně kvuli zábavě ale tam se snažíš o to aby jsi vyhrál, přitom tady je to spíše opravdu jen pro zábavu a výhra nehraje moc roli...

Nerekl bych. Ja to tak rozhodne nemam...ze bych chtel vyhrat v nejakych hrach vice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu