Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Brotherhood


Hool23

Recommended Posts

  • Odpovědi 571
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pokud nepolezeš na Live, ban by být neměl. I kdyby byl, nebyl by k ničemu, k čemu je zakázání Live, když ho stejně nepoužíváš?

S reklamací nevím, pokud by to zkontrolovali, je jasné, že jsi měl flash a mohl by to být problém. Ale zase lidé říkají, že poslali konzoli s flashem a prošlo to. Nejspíš to bude o náhodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jsem to zkusil,chce to po me ten upgrade dashe,dal jsem ne,vratil se do menu a hezkej obrazek assasin creed brotherhood he,kdybych to prece updatoval tak pak mi u te hry napise disc je necitelny?ne jako na starym dashy kde mam obrazek a play game.mam lite on 1.51

kdyz das ne tak se to neupdatuje a budes koukat na obrazek... kdyz ano mas upadate na vyssi dash ale ne na ten nejvyssi ale obrazek tam mit budes a hra ti taky nepojede... s tim rozdilem ze kdyz mas posledni kinect dash nejde ti AC:B ani fable a kdyz ams update z AC:B nejde ti jenom AC:B takze pockat na dash co AP 2.5 nejak obejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký dash ???? Asi myslíš flash co ? :D cca. 2 týdny +

to prece nikdo nevi za jak dlouho to ty borci z jungle prolomi,na zahraničních forech pisou ze by to teoreticky nejdriv !!! za 14 dni mohli mit hotovy,tak nerozsiruj spamy....nikdo to zatim nevi presne...!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže se bude jednat o nový firmware --> aktualizace flashe nebo o upgrade dashboardu na nejakej domacky vyrobenej? me de o to ze se mi moc nechce davat zase prachy za aktualizace flashe :D

šmarja ja teda nechapu,ale pripada mi ze dat jednou za rok 500 za novej flash neni zase tolik,a je to urcite prijemnejsi nez pokazdy kdyz si stahnu hru tak to buhvijak dlouho v ruznejch programech upravovat,nehlede na to ze ta investice do flashe je minimalni proti tomu co vam to usetri...a myslim si ze nikdo tady z nas neni takovej zavislak aby to 2,max 3 dny doma bez konzole nevydrzel...nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to souhlasim,ale pokud to jinak nepude tak muzeme bejt radi,ze to vyresi aspon novej flash...a uvedomte si ze nikdo nerika ze to bude fungovaat,treba nebude a budeme nahrany...a pak se tu bude vest novej topic kde vsichni budou diskutovat o tom jak by bylo uzasny kdyby existoval flash na kterym by to chodilo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bude stejny jak na pc s DMR ochranou kdy assassins creed 2 potreboval nutne pripojeni k internetu aby odesilal signaly a prijimal je zpatky... nakonec se vytvoril nekde virtualni server y vysilalo se to zpet :) bude stejny k isu se prida z originalky urcita data nebo se nejak ulozi na disk v xboxu a hra si bude odpovidat... vsechno de obejit :) vzdycky reknou jak maj neprolomitelnou ochranu a kecy zajdo ustejne rychle jako vzesly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bude stejny jak na pc s DMR ochranou kdy assassins creed 2 potreboval nutne pripojeni k internetu aby odesilal signaly a prijimal je zpatky... nakonec se vytvoril nekde virtualni server y vysilalo se to zpet :) bude stejny k isu se prida z originalky urcita data nebo se nejak ulozi na disk v xboxu a hra si bude odpovidat... vsechno de obejit :) vzdycky reknou jak maj neprolomitelnou ochranu a kecy zajdo ustejne rychle jako vzesly...

jo to mas pravdu,souhlasim...ale prioritne si myslim ze lidi by se spis meli zajimat o to jestli to vůbec půjde i za cenu novyho flashe....vsichni jsou moc zhejckany...ja mam doma 150 her a kdyz si spocitam kolik mi to usetrilo tak nejakej flash neresim...taky doufam ze to půjde bez nejakyho vetsiho zasahu,ale HLAVNE aby to slo.....zatim to tak moc nevypada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu