Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejdou paleny hry na Kinect


JayFXL

Otázka

Zdravim, jsem tu novy. Mam xbox 360 flash ixtreme 1.61 na mechanice samsung ms25. Doteď mi jeli vsechny nejnovejsi hry (jede napr. CoD:BlackOps) bezproblemu. Jakmile ale vypalim kteroukoliv hru na Kinect, tak se hlásí jako video a ne hra. Chtěl jsem se zeptat, jestli hry musim nejak patchnout, nebo co mam udelat, aby hry fungovaly? Za odpovědi předem děkuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Aha, a jaky je nazev nového flashe pro mechaniky samsung? Popr. jdou hry patchnout na muj firmware? Uz jsem zkousel neco patchnout, ale nevim jestli jsem to delal dobre, popravde tomu moc nerozumim. Zkousel jsem to v programu 360wavespatcher na wave 2 i wave 4 a vypalene hry nefungujou. Muzete poradit. děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pro Samsung mechaniky podle všeho nový flash (LT+) potřeba nebude, jestli se něco změní po aplikaci "obyčejného" LT, těžko říct. Nový Dash je tu jenom chvíli, stejně tak nová AP2.5 ochrana a zatím se neví, jak to vlastně celé funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu