Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaký xbox koupit?


Majky101

Otázka

Ahojte, nikdy jsem nebyl zastánce konzol ,ale po delší době rozhodovaní mezi PS3 a Xbox jsem se konečně rozhodl si koupit xbox. Už mě nebavilo pořád vylepšovat pc aby se mi nové hry rozjeli, takže hlavní důvod je tento.

No a o co mi vůbec jde, v konzolích jse ani trošku nevyznám (zatím jen pročitam net) ,chtěl bych po vás jestli byste mi poradili jaký typ si koupit a hlavně proč.. Já přemýšlel nad verzí Elite nebo Premium System. Ale jak říkam jsem opravdu začátečník a vůbec se v tom nevyznám.

Od konzole očekávám ,že mi na ní půjdou "všechny" hry v té největší kvalitě (HD).

Možnost přehrávání filmu jak DvD tak pokud možno i jiných formátů..

Pevný disk..

atd.. (pořádně ani nevím co dál bych měl od teho očekávat..)

Dálě jsem se dočetl něco o existujcím tzv. kruhu smrti, rozsvítí se tři diody na hlavní tlačítu na konzoli - tzn. časté vypínání a zapínání konzole, upálení určitých součástek..

Jak mi tohle můžete vysvětlit.. A jak tomu předejít?

A jak je to vůbec s přehříváním konzole?

Jak asi vidíte opravdu se v tom nějak motám a proto prosím Vás abyste mi dali radu do čeho investovat..

Děkuji :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu