Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nooteboak games....


Pit-Bull

Recommended Posts

v čestině to asi není co? xD a když je to rok 2009 tak je to docela novinka co? :D

http://gametime.cz/produkt/9/aion-the-tower-of-eternity tohle myslíš že mám koupit?? takže se tu nemenuje jenom AION xD ale ten název je delší to jen aby to nebyl zrovna ten datadisk xD a za 600Kč je docela levný :) a na MMORPG 10GB no LOL!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 122
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

v čestině to asi není co? xD a když je to rok 2009 tak je to docela novinka co? :D

http://gametime.cz/produkt/9/aion-the-tower-of-eternity tohle myslíš že mám koupit?? takže se tu nemenuje jenom AION xD ale ten název je delší to jen aby to nebyl zrovna ten datadisk xD a za 600Kč je docela levný :) a na MMORPG 10GB no LOL!! :D

Kup si to kde chceš, jo jmenuje se to Aion: The Tower of Eternity (rozšíření Aion: Assault on Balaurea), levný je to přotože je to OEM. 10 GB je ti málo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že docela hodně xD a OEM nevím co znamená xD

PS: takže Aion: The Tower of Eternity je lepší než Aion: Assault on Balaurea a má tu hru tady někdo?? je good? :D a mám to teda koupit z této stránky? xD sry za hodně otázek ale moc vám děkuju

Ježiši, kolik ti je a odkud jsi utekl? Aion je Aion a je furt stejnej, Assault on Balaurea je jen rozšíření, na hru si musí každej udělat obrázek sám. OEM znamená bez obalu, bez cédéčka. A kup si to sakra kde chceš.

Pokud potřebuješ srovnat ceny tak jdi na heureka.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHA takže na ty otázky kašlu xD ten datadisk stejně nepotřebuju a je k hov.. xD takže mi sem hoďte odkaz na obyčejnou hru AION ale originál celou ne bez obalu a bez cédéčka nebo co si to psal prostě funkční origo bez chyby a do 900 Kč xD díky

Ty nejspíš nechápeš smysl toho všeho viď. On ti je ten obal a CD k ničemu, protože to jednou nainstaluješ a pak je ti to naprasto volný, maximálně tak pro dobrej pocit, hlavné je takove kód kterým tu hru aktivuješ víš? Jseš (s prominutím), takovej hňup že neumíš do vyhledávače napsat Aion? http://hry-pro-pc.heureka.cz/aion/...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a platí se měsíční poplatky u té hry?? já četl že jo.

no počkat když tak je ten kod jen tak z čeho to teda nainstaluju? :D

Takže jinak a snad tím už zodpovím všechny tvé otázky:

Ano hra se na oficiálním serveru platí, existují však alternativi zvané free servery, kde za hraní nic neplatíš (ne žádnej odkaz ne free server ti nedáme, protože už tu jeden je). Víš ty na tom oficiálním servru zadáš ten kód a ta stránka ti nabídne aby jsi si to stáhnul, protože u Onlinovek (výjma snad Guild Wars a já nevím čeho snad), je to stahování k ničemu důležitej je ten kód, kód, sakra kód už to chápeš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže znova: xD

1) stáhnu STEAM (zdarma)

2) koupím kod kterej příjde e-mailem do ? dne (cca 500kč)

3) stáhnu hru pomocí kodu (zdarma) - musí se stahovat v kuse nebo můžu i pozastavit stahování na další den?

4) seženu (zdarma) server a hraju na furt zdarma

PS: podle mě by vše vyřešil link na celou hru AION (CD/obal,kod,....) třeba i za víc než 800kč ale včše ať nemusím nic stahovat a je pak taky vše zdarma... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže koupená hra se nedá hrát na free serveru??

Jistě že dá, neregistruješ hru (nebo respektive registruješ), registruješ si ten kód na svůj oficiální účet, ta hra je furt stejná prostě ju nainstaluješ a tím to hasne, jestli pak půjdeš hrát na ofik, nebo na freečko je jen na tobě, hra je pořád stejná, jenom podotýkám že je pak zbytečný ji kupovatm když chceš hrát stejně na freečkách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu