Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Assassins creed 3 nejede


stelon

Otázka

Ahoj lidi stahl jsem si novy assassins creed 3 ale chtělo to po mě update tak jsem dal ok a nahralo to novy dashboard ten stim kinect no a assassins creed 3 nejede piše to this disk is unreadable nevite co stim? pojede to nak?nebo na tom novem dashboardu nepojedou novy hry uz? diky moc za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

AC:B má novou ochranu AP 2,5 .Pojede to jenom se starší mechanikou Hitachi flash 1,51, která je proti tomu imuní.Ostatní asi musí počkat až na LT+ která by měla vyjit uz brzy.U nových her se tato ochrana dá čekat.Je to nový- wave 9.Starší hry pojedou bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
AC:B má novou ochranu AP 2,5 .Pojede to jenom se starší mechanikou Hitachi flash 1,51, která je proti tomu imuní.Ostatní asi musí počkat až na LT+ která by měla vyjit uz brzy.U nových her se tato ochrana dá čekat.Je to nový- wave 9.Starší hry pojedou bez problémů.

Pokud mám Samsunga a FW 1.6 pojede mi to? Někde jsem četl že jo, ale bojím se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Není to datadisk ke dovjce je to samostatný díl díl navazující na dvojku, není to však plnohodnotná trojka, je to takový Asasins Creed 2.5 :)

je to hlavne na multiplayer a je lepsi to nazivat datadiskem nez 3.tim dilem.ale mas pravdu rozviji to pribeh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A kdyby někdo udělal NOVÉ Active.iso šlo by to?

Nepojede, protoze active iso proste vypne kontrolu dat na DVD, cimz umozni hrat vypalene hry. (Tato ochrana je zavadena s flashem, aby se nedaly hrat upravene hry. Tato kontrola je vsak v DVD, takze se jednoduse vypne pomoci specialniho souboru na aktivacnim isu

AP2.5 Nekontroluje data na DVD, ale jen jeho cast, na ktere je stopa, ktera rekne xboxu ze to je originalni DVD - Tato ochrana je primo na DVD a primo v XBoxu, takze potrebujes aby DVDromka nakecala xboxu ze to na tom DVD je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
je to hlavne na multiplayer a je lepsi to nazivat datadiskem nez 3.tim dilem.ale mas pravdu rozviji to pribeh

Nazyvat to 3.dílem je stejně chybné jako nazývat to datadiskem (je to samostatně spustitelná hra za plnou cenu). Krom toho to s tim multiplayerem neni tak uplne pravda, kdyby byla tak nekupuju. 20+ hodin herniho casu je padny argument.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu