Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PiMP Streamer


diamonddawe

Otázka

jsem bezradny nemužu to spojit PSP-PC nevíte nekdo jak na to mam OVISLINK WL 5460AP

píše mi to Error connection to host 192.168.1.3:3333

nastavené IP mam PC 192.168.1.3

PSP 192.168.1.4

OVISLINK WL 5460 AP 192.168.1.9 nejspíš bude spatně nastaveno AP

Internet browser mi normálně běží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Používáš nějaké kryptování? DHCP jede? Ostatní homebrew s netem předpokládám fungují... Dostane se požadavek z PSP až do PC (uvidíš v nějakém firewallu)? Naslouchá PC na správném portu (3333)? Používáš nějaký firewall (mě to například blokovala jedna systémová utilitka na omezení trafficu)? Proběhne test připojení u PiMP Streameru v pohodě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

DHCP jede?

používam krypt WEP ale vypl jsem ho! ostatní homebraw nevím nikdy jsem nezkoušel firewall na pc nepoužívám Test u Streameru mi bohužel dopadne spatně u kamoše na noteboku mi to valilo hned

nEJSPÍŠ MAM PROBLÉMY S IP jelikož tomu už dost dobře nerozumím IP pc mam 192.168.1.3 pak pustím v prohlížeci http://192.168.1.3:3333/ tam se mi zobrazí složky které chci vidět v psp a na psp mam 192.168.1.4 jelikož když tam dám 192.168.1.3 dojde ke kolizi IP internet mi ale funguje na psp v pohodě

DHCP jede? to nevím jak poznam nastaveny by to mělo byt

a na AP mam IP 192.168.1.10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A FW máš jakej? První M33 wifi konektivita pod 1.50 kernelem nefungovala. Ještě kdyžtak zkus nějaký jiný homebrew.

IP, DNS apod tedy vyplňuješ ručně nebo to necháváš na DHCP? Mě to občas zlobilo, že DNS requesty se ztrácely, tak jsem jako adresu DNS nastavil adresu routeru a pak to začlo chodit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu