Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Black Ops CZ/SK Console Forum Komunita


rockyzz

Recommended Posts

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Topic aktualizován - poslední 3 lidi co sem napsali přidám až přijdu (musim do školy) a prosím až budete psát jako další tak to pište ve formátu:

GT: "gamertag"

Headset: Ano/Ne

málo/středně/skilled/expert

takže např.:

GT: trpaslik862

Headset: Ano

skilled

Nijak jinak, opravdu mě to nebaví opravovat aby to bylo všechno stejné.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

hoši někdy bychom mohly dát třeba 5on5 S&D,co vy na to ? :) Třeba někdy během tohodle týdne kolem 18-21 hod ?

Btw XBOXcentrum bude dělat lanky (na xko samozřejmě :D) tak by jsem se třeba mohly pěkná parta poskládat a třeba se pokusit i něco vyhrát.

Kdyžtak opět apeluji na tom,aby jste si mne přidali na LIVE Drsnak4CZ ..... GL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LAN párty/turnaj : prostě se přes router propojí třeba 10 xboxů a hraje se 5on5 . Turnaj se většinou hraje podle klasického tabulkového pavouka. Výherce získá např. peníze,procesor,konzoly,.... prostě podle toho,kdo je sponzorem turnaje :),jelikož by se tohodle turnaje ujalo XBOXcentrum.cz tak by se nejspíš vyhrávalo něco na xbox. ;)

//: většinou to,ale bývá tak,že pokud nemáš dost dobrý tým nemáš moc šancí na postup,proto bych tady chtěl opravdu složit ňáký dobrý tým. Klidně i CoD 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seznam updatován, každopádně co se týče turnajů tak souhlasím, ale kvuli LANce na které stejně nic nevyhraju tak nepojedu přece někam do prahy že? Ale normálně po XLivu, proč ne? Alespon bude sranda

Tak na LAN to v blízké době ani náhodou nevypadá :).

1) By nejspíš nebyla na to ani tak obstojná účast

2) Je to strašně finančně náročná věc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč to prosimtě dělat tak náročný jedi? Většina lidí ani leaf či xlink kai používat neumí a nebo s ním nemá ani skušenosti (např. já) pokud by se dělali nějaké akcičky, turnaje tak jednoduše přes XLIVE v Privátních hrách....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nebo ... to mě ani nenapadlo, protože ste "chtěli" jet na LAN párty po celé české republice a stejně by ste pak sesíťovali přes system-link. A jak už někdo psal tak by tam jel víceméně jenom "nahloudnout" a pak by jel zase pryč ...

A složité to rozhodně není, jenom stahneš exe aplikaci, nainstaluješ, zadáš při startu údaje nového účtu - uživ.jméno a mail, zbytek volitelně a připojíš se na síť ... Nic složitého, a navíc se to dělá pouze 1x - a to na začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu