Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s Kinectem


Kubas

Otázka

Dobrý den přeju,

mam starší flash, takže musím na vyšší ochranu patchvoat hry ve wavepatcheru. Vceraj sem si koupil kinect, pripojil vlozil Adventures, normalne to udelalo update a slo to hrat. Pak jsem si vypalil Kinect sports a opatchoval to, vlozil do xboxu. Zase to psalo ze to dela update chvili to jelo a pak ze disc je necitelny nebo nefunguje nejaka chyba dole a vyplo se to. Pak kdyz jsem chtel hrat aspon to adventures porad mi to psalo ze to chce update ktery stahnu na xbox.com a kinect svitil cervene. Mysltie ze to spravi nejnovejsi reflash???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Přesně tento problém jsem měl nedávno taky, už mě chytala zoufalost a někam jsem to chtěl poslat. Pokud jsi to ještě nevyřešil, tak stáhni na flash nový dashbord, updatuj přes flashku, ono si to ten update vezme. Potom se to restartuje, pokud flash necháš, tak se ti objeví E71, tak jí vyndej ven a restartuj znova :) Pak zapni, ono se to doupdatuje, vlož kinect adventures a tadáá, hotovo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu