Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem s netem


parak

Otázka

Zdar, mam velkej problem. pred 14 dny mi prisel usb wifi klic a uz mam chut vyhodit to z okna.

mam fw 3.40 oe a

nastavil sem vse podle navodu takhle :

network setings-----) infrastructure mode-----) new conection---) scan---)nasel sem wlan ap---) none--) custom---) manual--------) tohle byl menší problem. udělal jsem to takhle ovládací panely-----) sítová připojení-----) připojení k místní síti---) podpora ----) opsal sem ip, masku, výchozí bránu, nds---)to sem opsal do psp--------) secondary dns sem vynechal-------)proxy server do not use-------)internet browser start------)ulozil sem to-------)test conection-------)communication with the server. A dns error has occurred-------) vyjedu pryc z browseru------)a ukáže se mi to nastavení ale u internet conection je failed.

Jak to mam změnit aby to šlo.

Rekněte jak to spravit a a kdybych někde pochybil napište mi to pls.

jsem lama tak mi to nějak lidsky napiste pls

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jezis to je tak tezky ? na PC si nastav sdileni netu!

Pak si na PC nastav IP PCcka 192.168.1.1

branu na PC vynech

DNS na PC vynech

masku nech (255.255.255.0)

---

na PSP pak dej IP 192.168.1.2

brana je stejna jako IP PC (192.168.1.1)

DNS stejny jako IP PC (192.168.1.1)

maska stejna jako na PC (255.255.255.0)

----

co je na tom tezkyho ??! je to jen o logice... jestli mas chut to vyhodit z okna, tak sis to nemel objednavat, kdyz neumis ani zaklady siti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

co je na tom tezkyho ??! je to jen o logice... jestli mas chut to vyhodit z okna, tak sis to nemel objednavat, kdyz neumis ani zaklady siti....

heh kámo ty seš dobrej,to jako když si chci něco objednat tak o tom musim vědět vše??To bych z tý elektroniky co mam doma zblbnul!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

PC 192.168.1.1-254 nevím jaky máš koncovy na psp jsi dej koncovy IP + nebo-1

Takže PC 192.168.1.7 PSP 192.168.1.8 a pak ti to pujde na PC si klikni na ty dva monitory co maš na system tray-jak maš hodiny pak vlastnosti pak protokol sítě TCP/IP znova vlastnosti a tam uvidíš IP tvého PC

A KDYŽ V PSP NEZMÁCNEŠ MANUAL TAK SE TI NASTAVÍ SAMO POKUD NEVYSÍLÁŠ S NĚJAKYM ZABEZPEČENI NAPŘ. WEP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
anonymousi napiš mi to prosim detailněji, ja nevim ve který siti to mam robit jestli ve místní síti nebo ve bezdrátové připojení k síti 4 ?

a taky jak se k tomu dostanu

samozrejme ze v bezdratove ;) prece si nechces menit pripojeni k LAN (dratove) siti ;) snad to pochopis, kdyby nejaky problem, napis to sem a hlavne dej screen!
heh kámo ty seš dobrej,to jako když si chci něco objednat tak o tom musim vědět vše??To bych z tý elektroniky co mam doma zblbnul!
nerekl jsem vse, ale nejaky zaklady by jsi mel umet, navic tohle se vubec netyka toho vyrobku - totiz usb klienta - jakoze toho jak funguji site... (ja teda doma umim ovladat vsechnu elektroniku, co mam, to jsem snad nejakej divnej nebo co ?)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo tak mam úplně stejnej problém díky za rady, vyzkouším a když to nebude fachat jak má, tak napíšu ;)

EDIT: hmm, tak teď mi zase nechce naskočit signál :(

k tomu signalu.. to uz se netyka IP apod.. ale primo softwaru dodavanyho s tim klientem.. vice ti nepovim, protoze ho nemam .. ty IP adresy je vseobecnej zaklad :) ten plati u vseho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Me to taky neslo ale pak mi to naskocila ani nevim jak takze nastaveny to mam takto(jo a mam USB wifi klic A-link ze supergamer):

V zd programu ktery je soucasti USb wifi klice se musi nastavit v mode :acces point pak dat more settings a nastavit v Bridge adapter sitovou kartu.Pak se musi kliknout pravym tlacitkem na mista v siti a dat vlastnosti.U obou pripojenich(u me pripojeni k mistni siti 1 a 2) se musi povolit sdileni a v nem pak zaskrtnou vsechny sluzby.

Nastaveni wifi klice:

IP. 192.168.1.1

MASKA:255.255.255.0

vse ostatni bude prazdne

Nastaveni v psp:

ja jsem dal jen scan a kdyz jsi to samo naslo tak mi to slo.

EDIT:zapomel jsem ze jeste v tom zd programu jsem nastavil mac adresu psp ta se zjisti v psp v system information

Na ostatni dotazy odpovim bud pm nebo na mailu usenext@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu