Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Novy dash


krtecek909

Otázka

Dobry den, při spuštěni založni kopie NFS Hot Pursuit 2010 mě hra upozornila na novy dash a jestli ho chci nainstalovat, dal jsem ano konzole se restartovala a měla už novy design, začla instalace ale ta vždycky vyhodi chybovou hlašku že je disk špinavy nebo poškozeny, pokažde když se pokusim hru spustit napiše mi to že je vyžadovana instalace dash jinak že hra nepojede. Nevim jak mužu mit novy design když dashboard neni nainstalovany?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dash se ti pravděpodobně nainstaloval, ale hra nejde spustit kvůli nové ochraně, je tady kvůli tomu celý topic, už má přes 400 příspěvků, každopádně dle mého názoru jsi instalací nového dashe udělal pěknou blbost, pokud už tedy nejsi zabanovanej a je ti to jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

^^LT před banem samozřejmě chrání, proto M$ po letech aktivoval AP2.5, jelikož firmware jako takový odhalit nejde, tudíž je pro LIVE bezpečný. LT+ bude jen LT s emulaci AP2.5, protože LT logicky nemůže reagovat na challenge disků, na které nezná "odpověď".

Blbost udělal tím, že se na novém dashi pokoušel spustit Hot Pursuit, jelikož je to okamžitej flag konzole. Běžně na diskuse neraguji, protože to je o nervy, ale pokud chceš někomu radit, tak si alespoň pořádně zjisti o čem mluvíš, ať v tom pak ten, kdo se ptá, neměl zbytečně bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prostě vydž do příchodu LT+, flashni si jím konzoli (nebo nech flashnout), updatuj dash a všechny AP2.5 hry ti půjdou. Očekávat ho můžeš určitě před Vánocemi a možná už do dvou týdnů..:

# [2010-11-18 10.30AM] <******> c4eva can you tell me will we be waiting long for lt+ to be released?

# [2010-11-18 10:32AM] <c4eva> no

# [2010-11-18 10:40AM] <c4eva> Everything is going good to plan, maybe another week or 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
^^LT před banem samozřejmě chrání, proto M$ po letech aktivoval AP2.5, jelikož firmware jako takový odhalit nejde, tudíž je pro LIVE bezpečný. LT+ bude jen LT s emulaci AP2.5, protože LT logicky nemůže reagovat na challenge disků, na které nezná "odpověď".

Blbost udělal tím, že se na novém dashi pokoušel spustit Hot Pursuit, jelikož je to okamžitej flag konzole. Běžně na diskuse neraguji, protože to je o nervy, ale pokud chceš někomu radit, tak si alespoň pořádně zjisti o čem mluvíš, ať v tom pak ten, kdo se ptá, neměl zbytečně bordel.

Proc se takhle siri neoverene informace??Nikdo jeste zadnej,,flag konzole,,nedostal.Obe DVD s AP2.5 jsem zkousel hned po vydani-samozrejme bez uspechu.Fable 3-funguje OK.Dash mam nejnovejsi.:bash:Na XBOX_LIVE jsem skoro porad a bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Protože BAN vlna ještě nezačala a flag je otestovanej více lidma, kteří meli v Xval hodnotu clean a ihned po vložení Fable III a následném pokusu o boot se status v Xvalu okamžitě změnil na AP2.5 challenge failed, což zapříčiní flag. Stačí kolem toho jen trochu sledovat dění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu