Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chyba Update - Prosím o pomoc


schiftx

Otázka

Dobrý den, koupil jsem synovi Xbox 360 a ten nám bez problému fungoval půl roku. Nyní nám, ale přizapnutí Xboxu vyskočila nějaká chyba. Xbox se stal prakticky nepoužitelný, protože přes tuto chybu nejde dál cokoli dělat.

Poradí te nám někdo co udělat, aby mohl syn opět bez problémů hrát? Děkuji

Chyba - Can´t find the update disc. Please reinsert the disc.

PV: 2;0;8498.O CV;2;0;8955;0

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Koupil jsi ho jako nový a je originál bez flashe ? Je to asi tím , že potřebuje nový dashboard . Jseš připojený na live ?

Můžeš updatovat i přes flešku . Stáhni si update odtud :

http://www.uloz.to/6621993/systemupdate-rar

Pomocí WinRaru to rozbal a dej soubor„ SystemUpdate “ na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout , jestli chceš update.

Dej yes a nahraje se update dashboardu do xka .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem to stáhl a udělal přesně postup jaký jsi mi psal a nic .

Jen se zobrazuje chyba

can´t update your console, please contact xbox customer support or go to

a opět ten kód.

Ještě mě napadlo nepamatuju se přesně kolik tam bylo místa před tou chybou, ale mohlo by to být i tím že je tam málo místa. Originál pamět byla myslím 256 MB a mohlo tam být i kolem 77MB než se to stalo. Může to mít nějaký vliv ? Díky

Začínám být zoufalý. :cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
edit: uz nic...

napada me zkusit si nekde sehnat disk/pametovku a nahodit to s tim .. nadruhou stranu se mi zda blbost aby se xko nenahodilo kuli nedostatku pameti ;)

Když dříve byl starý dash bez avatarů , tak nebyl problém. Jakmile vyšel první dash s avatary , tak nešel na xko nainstalovat právě z důvodu nedostatku paměti . Tento problém jsem pozoroval u kamaráda , kterému šel nainstalovat až když si koupil HDD .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A nemůže to být tím, že z nedostatku paměti se nemůže ten update nainstalovat? když jsem to stahoval mělo to 81Mb a jestli jsem tam měl už jen pamět 77Mb tak to ztroskotalo kvuli toho že se to nedoinstalovalo ? Syn už 14 dní nehrál a je z toho takový smutný a mi to příjde líto. Vůbec netuším jak z toho ven. Asi koupím ten HDD ale jestli ani to nepomůže tak to můžu vyhodit ? :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Samotny dash ma cca. 8MB, a ten sa instaluje do systemu v konzole (starsia revizia konzoly ma pre tento ucel cca. 16MB pamete). Ostatne MB su Avatary, ktore sa instaluju do memorky, HDD, resp. v DB 9199 do USB flashky, ext. HDD.

P.S. take HDD pre X360 nie je na zahodenie. Uz 2 roky je moznost instalacie hier na HDD, tak preco to nevyuzivat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A nemůže to být tím, že z nedostatku paměti se nemůže ten update nainstalovat? když jsem to stahoval mělo to 81Mb a jestli jsem tam měl už jen pamět 77Mb tak to ztroskotalo kvuli toho že se to nedoinstalovalo ? Syn už 14 dní nehrál a je z toho takový smutný a mi to příjde líto. Vůbec netuším jak z toho ven. Asi koupím ten HDD ale jestli ani to nepomůže tak to můžu vyhodit ? :cry:

Ano - je to tím . Psal jsem už jednou , že je to nedostatkem paměti . Kamarádovi to dokonce vypisovalo aby si v paměti uvolnil místo smazáním starších věcí . Nezoufejte - na vyhození to opravdu není . Nejlepší řešení je koupit alespoň 20 Gb HDD . Potom můžete také instalovat hry na HDD - šetřte si tím mechaniku , odstraní se hlučnost xboxu a lépe se načítají hry .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj mám taky podobný problém akorát mi nejde dát přes flashku...prosim poradte mi zkousim vsechno a nic

ako nejde? nic blizsie nepises!!!

USB kluc v suborovom systeme FAT32, rozbaleny DB a priecinok "System update" dat na ten kluc a pichnut do konzoly, kde musi vyhodit okno s moznostou na update. Bezproblemov ide, ked vies co robis! Ked nevies a robis hlava nehlava, tak potom sa hlada POMOOOOC!

Aky DB mas v konzole (settings/system info) a aky chces dat???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu