Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Konzole Xbox 360 250GB+senzor Kinect


magiiie

Otázka

Jsem novým uživatelem Xboxu, nemám s ním tedy žádné zkušenosti. Nahrála jsem si hry kinect na HDD a ráda bych je spouštěla pouze z HDD, popřípadě z kopie DVD, abych si ušetřila originální DVD. Bojím se, aby mi je děti nepoškrábaly. Lze udělat kopie? Popř. na jaké médium, pouze z HDD se mi hra nespustí. Předpokládám, že ani z flash, že kvůli ochraně to chce vždy DVD vložit do mechaniky, ale jestli vždy jen originální, tak to si asi dlouho nezahraji.

Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nemusíš se bát že se něco stane . Když máš hru nainstalovanou na HDD , tak hraješ z HDD , DVD sice musí být v mechanice , ale mechanika se netočí. Takže se nemůže DVD poškrábat . Jedině , kdyby si děti DVD mechaniku otevírali a sami s DVDčkama manipulovali .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Moc děkuji za odpovědi, jste rychlí. Bojím se poškrábání při manipulaci a na učení kluků je již jaksi pozdě a ani na tu skříň už to před nimi neschovám, už mne dávno přerostli. Oni si sice "pozor" dávají a nikdy nikdo nic nepoškrábe, u nás se tyto věci dějou jaksi samy :D. Všichni jsou opatrní, ale škrábance jsou.

Mluvíte tu na mne trochu čínsky (snad časem porozumím) Slim, flash, flash LT+, ban...

Mám tedy zatím vydržet a časem asi něco k mému typu xboxu vyjde, co mi umožní dát kopii dvd, ano? To je hw nebo sw, co má vyjít?

Děkuji předem za trpělivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu