Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Steam Account has been disabled


honzaik

Recommended Posts

Čus :( tak sem dneska normálně zapnul steam a nepříhlasilo mě to vyjela chyba : Your Steam account has been disabled. Nevim co se stalo včera normálně šel :( Napsal sem těm kokotum a ještě neodepsali (to se dá čekat). Chtěl bys se zeptat jestli nekdo už ste měli stimhle nejaký problém ? Kdyby jo určítě napište.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus :( tak sem dneska normálně zapnul steam a nepříhlasilo mě to vyjela chyba : Your Steam account has been disabled. Nevim co se stalo včera normálně šel :( Napsal sem těm kokotum a ještě neodepsali (to se dá čekat). Chtěl bys se zeptat jestli nekdo už ste měli stimhle nejaký problém ? Kdyby jo určítě napište.

jo tohle se mi taky stalo...mel jsem Orange box...a nejakou dobu jsem to nehral..a kdyz jsem se chtel prihlasit tak mi to taky napsalo tohle...podle me to bylo tim ze jsem myslim zalozil novej ucet pres starej mail...a nebo taky spis tim :D ze jsem mel hacklej steam...a misto Orange boxe jsem mohl mit vsechny hry na steamu zadarmo :D...tak jsem vyuzil moznost hrat CSS pres steam kdyz jsem ho ani nemel...a asi na to prisli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu