Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rozjeti her s ochranou AP 2.5 na dashi 9199


Xmatrix

Recommended Posts

Já pořád nechápu jakej rozdíl je mezi těmi dvěma upadaty a 12416 Betou co je tady na foru ... vždyt to jsou klasické MS updaty nijak neupravený jako je ta 12416 ne ... to nechápu co je na tom jiného a pustím se do testování s NfS jestli to rozjerdu na FW 1.5 a daschem 12416 beta

to nie su klasicke updaty ale len vybrane casti ktore updatnu db len k spusteniu hry s AP 2,5

teda ta podstatna cast ktora checkuje v mechanike ucast ap2,5 tam zrejme chyba alebo ju nevie aktivovat co je super pretoze pochybujem ze MS to opatchuje v nejakej novej hre este tento rok

ak ano tak len cakat na nove fw +

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 259
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

V tom případě by něco podobného ško teoreticky udělat i s finalním Kinect Daschbordem a bylo by na světě řešení i pro ty co by updatovaly z beta na Final daschbord budu doufat že se nějakej dasch bez podpory AP objeví a bude vyšší jak 12416 ... mohla by se objevit třeba ta novější beta 612 nebo jaký měla označení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přední strana tohoto topicu , ovšem musíš mít dasch 9199 aby ti to fungovalo

mám :) len neviem ktoré tie updaty db mám inštalovať prvé :D ... najprv adventures potom animals a môžem to potom patchnúť cez program 360wavespatcher ? lebo activate iso nemám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohol by mi prosím niekto napísať návod na flash 1.6 ? ... nechcem sťahovať hru kinect sports nadarmo :) ďakujem

? naco stahovat hru

potrebujes dat len update folder na flashdisk, ktory stiahnes na zaciatku tohoto theadu

a to opakovat 2x

podmienka je zacat na .9199 to znamena tento db mat v xboxe na zaciatku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám :) len neviem ktoré tie updaty db mám inštalovať prvé :D ... najprv adventures potom animals a môžem to potom patchnúť cez program 360wavespatcher ? lebo activate iso nemám :)

Máš to tam odkrokovaný že jo tak že není co řeši začneš od jedničky a skončíš u čtyrky :D ... tohle je jednoduchý jak facka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zase 100 návod koukám :-) Myslím, že je důležité napsat, že smůlu mají ne jen ti co maji novější dasboard, ale taky FW!! Když už máš LT 1.1 tak to nejde...někdo tady psal, že na LT mu to šlo...ale na LT 1.1 už to nejde.

nevim co na tom navodu neni napsane o Fw tam pisu ze je 100% potvrzeno na FW 1.6 a 1.51 a patchovani na wawe 2 a 3 a to ze to nejde v jinem dashi je snad jasne uz s nadpisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej a když mám v xku DB 8955 můžu to nejprve aktualizovat na 9199 a pak jít podle návodu co je tady aby mi to šlo ???

pokdu mas starsi dash nainstaluj dash 9199 a podle toho navodu to zprovoznis:) mas to napsane i v navodu spolu s odkazem na stahnuti dashe 9199

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze podle neoverenych novych informaci funguje assassin na FW 1.51 a lite on benq i na nejnovejsim dashi

http://www.youtube.com/watch?v=jDSv6vAL7-Q&feature=player_embedded#!

1-zapnete ppf-o-matic3.exe

2-oznacte iso ktere chcete patchovat

3-oznacte patch ve slozceppf-o-matic3- patch 14-15.ppf

4-Potvrdit

ověřeno pouze na BENQ DRIVES FW 1.51! s pouzitim ppfomatic3.

pry to funguje ale nemam to overene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti, ale to se mi nezdá. PFF-O-Matic je pouze wave patcher, tím, že snížíš wave nevyřadíš AP2.5. Leda, že by jsi měl nějaky extra soubor kterým to v tom programu patchneš, nějakou novou edici...

mě se to taky nezda al ej emoznost ze na FW 1.51 a te mechanice to proste fungovat bude vim co je pff o matic a chapu to ze je to pouze snizeni wawe ale proste asi se jedna o nahodu v tomhle slozeni FW 1.51 a tehle mechanice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud mas nejnovejsi dash a nemas nahodou FW 1.51 a mechaniku lite-on Benq tak mas smulu a musis pockat na LT+
už na začátku se psalo že zamotnej patcher wawe na tohle nestačí podle mě je to náhoda a nebo štěstí ... ale podle mě Fake a dobře nastříhaný video kdy tam vloží origo disk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu