Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rozjeti her s ochranou AP 2.5 na dashi 9199


Xmatrix

Recommended Posts

  • Odpovědi 259
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nikdy nesel a nepujde, pekne me to SE**. Jedine implentovat do noveho dashe editovane soubory ktere povoli zalohovane hry, ale nevim jsem laik. Takze lidi co maji BETU bez tech predchozich updejtu by si nainstalovali tu nejnovejsi verzi ktera je upravena, ale tomu neverim, tezko rict no :-( FUCK-M$

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je někdo kdo má kinect, a vyzkoušel by, zda-li mu jedou i zálohované kinect hry ? Díky za odpověď

Preco by nemali ist ?

Zatial neexistuju ziadne INE AP 2.5 hry ako:

  • Assassins Creed Brotherhood
  • Need for Speed Hot Pursuit
  • Fable III

Kinect hry su povacsine wave8/9, takze co potrebuju na spustenie je iba novy DB.

# wave8 -> Potrebuje na spustenie Dashboard 12413 a viac.

# wave9 -> Potrebuje na spustenie Dashboard 12416 a viac.

Takze 12416 uz mas nahodeny z AC:BH.

Jinak Edit 2: podle neověřenych informaci nefunguje na vymemenych mechanikach je blbost, mám vyměněnou mechaniku BenQ (měl jsem LiteOn) a funguje..

Samozrejme, ze to ide, nakolko v tomto pripade si Xbox mysli, ze mas LO mechaniku, aj ked fyzicky dnu je Benq.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vis ze ani nevim proc jsem si ho tam daval, asi jen tak z nudy a KINECTu... jeste ze mam druhou krabici :-)

Tak Tobě se omlouvám , ale dost lidí si to dalo ještě než se vůbec začal KINECT prodávat a ani dnes ho ještě nemají - jen kvůli tomu že se jim údajně vzhledově víc líbil - je to tady v příspěvcích psané . Na ty jsem reagoval .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, moc pěkný návod, nechápu, jak na to mohl někdo přijít :D. Taky koukám, že to funguje pouze někomu, takže to radši zkoušet nebudu, podle mého instalovat nový dashboard a ještě k tomu pouštět AP2.5 hry, to je podle mého úplně jasný ban. Již na několika stránkách jsem četl, že AP2.5 umí poznal CFW (nečekaně), a tudíž, kdo zkoušel i tuto hru rozjet dříve a napsalo mu to, že je disk nečitelný, tak si myslím, že ho čeká 100% ban, jen co se M$ rozhodne spustit novou vlnu banů.

Pokud to vydržím, tak raději počkám na nový CFW. Ale Kinect mám také objednaný, ale origo hry se mi kupovat nechtějí. :D To je dilema. Nevím nevím:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten, ktoremu nespustilo AP 2.5 hru => ma modifikovany zaznam v NANDE => neodporucam sa pripajat na LIVE = velke riziko BANu (nemusi prist ani BAN wave). Ak sa nepripoji a nedaj boze bude posielat Xko na reklamaciu, tam mu mozu prist na modifikovany X zaznam = strata zaruky => BAN.

Ten, co spustil hru podla postupu, tak:

"-> hra sa spustí korektne ako AP 2.5 hra, takže Xbox neobsahuje záznam nekorektného spustenia AP 2.5 (nie je označený [nemá flag]) => menšie riziko BANu ak pôjdete na Live."

Nie je modifkovany zaznam v NANDe => hra sa spustila korektne => ban hrozi taky isty ako pri 9199 resp. s LT na akomkolvek Dashboarde. Ale ak sa pripojite na LIVE, neponukne Vam LIVE novsi UPDATE ako obsahuje AC:BH ? => nefunkcnost AC:BH.

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, moc pěkný návod, nechápu, jak na to mohl někdo přijít :D. Taky koukám, že to funguje pouze někomu, takže to radši zkoušet nebudu, podle mého instalovat nový dashboard a ještě k tomu pouštět AP2.5 hry, to je podle mého úplně jasný ban. Již na několika stránkách jsem četl, že AP2.5 umí poznal CFW (nečekaně), a tudíž, kdo zkoušel i tuto hru rozjet dříve a napsalo mu to, že je disk nečitelný, tak si myslím, že ho čeká 100% ban, jen co se M$ rozhodne spustit novou vlnu banů.

Pokud to vydržím, tak raději počkám na nový CFW. Ale Kinect mám také objednaný, ale origo hry se mi kupovat nechtějí. :D To je dilema. Nevím nevím:D

takhle co sjem se docetl tak ti to xbxo neoznaci protoze diky tomuto se to tvari jako origo(neoznaci se konzole) a riziko banu je stejne jako by jste hrali na 9199 samozrejmne na live nema smysl lezt protoze to automaticky updatuje na nejnovejsi dash

nefunguje to pry na xbox slim co jsem se ted docetl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, "beta dash [20124160_BETA.rar] " a Dashborad obsiahnuty na DVD AC:BH ma rovnake velkosti suborov a taktiez celkova velkost je rovnaka => su identicke.

máš na mysli ten beta rar co je zde na foru a nebo ten z třetí update

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu