Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rozjeti her s ochranou AP 2.5 na dashi 9199


Xmatrix

Recommended Posts

Právě jsem našel ten novej LT+ na torrentech: http://www.edisk.cz/stahni/54516/LTPlus.rar_1007.53KB.html

zdroj je celkem solidní bt.xbox-sky.cc, a FAKE by se jednat nemělo

viz.: http://www.logic-sunrise.com/news-176812-le-lt-est-deja-disponible-pour-benq-et-lite-on.html

Dokonce je uz venku nova verze ACB

Poznámky: Release "Assassins.Creed.Brotherhood.AP25.READNFO.XBOX360-iND (Nová verze správně fungovat v nové LT +, protože stará verze nefunguje na nové LT +!!!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 259
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dámy a pánové takže to JEDE !!!! Mám lite-on flash LT 1.1 udělal jsem to přes flešku přesně podle návodu.Stáhnul jsem to nové NFS a jede...Ani žádný active disk nemusím dávat(ani nevím co to je) :-) Takže paráda.Myslíte že tím pádem už pojedou všechny hry kdo to tak udělal a jede mu to?V tom případě nebudu potřebovat LT+ ??? díkes

Take by mě zajímalo, jestli takhle pojede každá hra s AP2.5 nebo jestli novy LT+ bude stejně nutný - díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na forech xecuteru se psalo, ze tato metoda je prakticky urcity ban....

Ano - to jsme věděli , je ale vhodná pro ty , kteří mají už stejně ban a nebo nehodlají nikdy live využívat . Výhoda je hlavně v tom , že zatím nemusí nechávat dělat nový flash LT + .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take by mě zajímalo, jestli takhle pojede každá hra s AP2.5 nebo jestli novy LT+ bude stejně nutný - díky moc

Tak po spuštění obou her ( ASSASSINA a N.F.S. ) to vypadá že zatím ano . Jak to bude dál asi nikdo neví , ale až to nepůjde a nenajde se jiné řešení , tak si ho teprve budu muset nechat udělat .

Otázka je ale jiná - pokud si v budoucnu necháme udělat flash LT + , tak opravdu nepůjdou spustit hry vypálené bez toho patchu jak přeložil Seeker ?

Překlad by Seeker: aby hra sla spustit, tak musi obsahovat novy AP25 security sector (neni vyse uvedeno, ale bude mozno implementovat pomoci nove verze abgx), pokud ale uz clovek ma vysmahnutou nekterou z her, ktere ochranu AP25 obsahuji, tak bohuzel bude muset udelat novou kopii s implementovanym AP25 SS!!!!

Potom by bylo opravdu lepší si LT + dát hned .

Nebo je to myšleno jen kvůli bezpečnému hraní na live ?

Kdyby šly spustit hry patchlé tímto postupem i bez LT + ,tak není problém takto hry vypalovat a i v budoucnu mít možnost po přeflashování na LT + takto vypálené hry spustit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drak3go zase napsal:

Týká se to všech, kteří mají (anebo chtějí) nový dashboard (12611) a zároveň chtějí bezpečně chodit na XBLive. Ten, kdo použil některou z metod pro spuštění AP2.5 her (asi "nejpopulárnější" nedávno zveřejněná metoda pomocí patchů) bez FW LT+ (bez ohledu na verzi dashboardu), má s největší pravděpodobností zaděláno na BAN při další vlně banů (jeho konzole byla flagnutá). Vyjma snad již zmiňovaných Hitachi mechanik a některých Samsungů.

Bez ohledu na využívání služby XBLive, pokud orig. titul obsahuje AP2.5, je potřeba aby kopie obsahovala AP2.5 SS data, aby se spustila na novém dashboardu (12611). Aplikace AP2.5 SS je buď pomocí nového abgx (případně vydaných patchů pro dosud vydané AP2.5 hry), anebo je řešení stáhnout hru znovu ve verzi s AP2.5. Pokud dojde na konzoli s LT+ k pokusu o spuštění hry s AP2.5 bez aplikace AP2.5 SS, hra se nespustí ale LT+ ochrání před jakýmkoliv pokusem konzoli flagnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže to shrnu : Pro ty kteří použili některou z metod pro spuštění AP2.5 her a nemají ještě FW LT + jsou dvě možnosti :

1. Zůstat u současného způsobu jednoduchého vypalování bez použití patchu ( samozřejmě s vědomím že nikdy nebudou chodit na live protože už mají ban a nebo jim na tom nezáleží ) dokud to půjde . Takto vypálené hry ale nepůjdou spustit na konzoli s FW LT + . Musím ale počítat s tím že hry odehraji v tomto stavu a později při případné změně FW mi již nepůjdou spustit . To se jedná o všechny dosud takto vypálené hry .

2. V případě , že budu mít použitu některou z těchto metod , ale budu uvažovat o spuštění her s AP25 i v budoucnu na konzoli s FW LT + , tak budu hry rovnou patchovat ( zatím ale nebudu muset nechávat dělat nový flash a nebudu chodit na live ) . Doufám že mohu počítat s tím , že půjdou i takto upravené hry spustit . To se ukáže při vypalování další hry .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč u toho ms nezustalo ale připadá mi to jako že MS od AP 25 upouští vyšli 4nový hry včetně Spleterhaus a nebo jak se to jmenuje a jsou bez AP ochrany zajimavé přitom už 14 dní je venku AC a nový NfS a ty už AP maj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen hry s AP25 , které nejsou patchnuté tím novým způsobem . Takže se zatím jedná jen o ASSASSINA a N.F.S. u toho FABLE 3 nevím.

takže když mi fable 3 po patchnuti přes x360wawes patcher jel uplně v pohodě tak taky nebudu muset vypalovat znova ??

jinak thx chlape :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč u toho ms nezustalo ale připadá mi to jako že MS od AP 25 upouští vyšli 4nový hry včetně Spleterhaus a nebo jak se to jmenuje a jsou bez AP ochrany zajimavé přitom už 14 dní je venku AC a nový NfS a ty už AP maj

Teď je přechodné období a hry , které už byly před vydáním , tak některé to mít nebudou.Postupně to ale budou mít časem všechny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže to shrnu : Pro ty kteří použili některou z metod pro spuštění AP2.5 her a nemají ještě FW LT + jsou dvě možnosti :

1. Zůstat u současného způsobu jednoduchého vypalování bez použití patchu ( samozřejmě s vědomím že nikdy nebudou chodit na live protože už mají ban a nebo jim na tom nezáleží ) dokud to půjde . Takto vypálené hry ale nepůjdou spustit na konzoli s FW LT + . Musím ale počítat s tím že hry odehraji v tomto stavu a později při případné změně FW mi již nepůjdou spustit . To se jedná o všechny dosud takto vypálené hry .

2. V případě , že budu mít použitu některou z těchto metod , ale budu uvažovat o spuštění her s AP25 i v budoucnu na konzoli s FW LT + , tak budu hry rovnou patchovat ( zatím ale nebudu muset nechávat dělat nový flash a nebudu chodit na live ) . Doufám že mohu počítat s tím , že půjdou i takto upravené hry spustit . To se ukáže při vypalování další hry .

Mám xko předělaný přes návod a needy mi jedou normálně vypálený. Zajímalo by mě jestli mi půjde i hra, která má samozřejmě AP a je patchnutá pro LT+ díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám xko předělaný přes návod a needy mi jedou normálně vypálený. Zajímalo by mě jestli mi půjde i hra, která má samozřejmě AP a je patchnutá pro LT+ díky :-)

Ano , půjde .Včera jsme to odzkoušeli . ASSASSIN vypálený s patchem přes ABGX autofix level 3 spuštěný na konzoli přes návod ( bez LT + )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toro a kdyz teda budu hry patchovat a parit bez toho LT+ jak dlouho myslis ze to pujde nez budeme muset presedlat na LT+?

Mam to udelane pres ten navod co je tady pres patche.dik

Dobrá otázka ale když se nad tím zamyslíš asi zjistíš že na to není jednoduchá odpověd ... Logicky vzato to bude až nové hry budou vyžadovat poslední update daschbordu 2.0.12611 popřípadě novější verzy ... pak ti nové hry budou psát at udělaš update a budeš v prde_y pokud tedy do té doby nevznikne nějako AP 25 patch pro starší mechaniky ... na 360 wawe patch psaly foru že se na to pracuje a že máme být trpělivý a nebo lepší řešení je přejít na LT plus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu