Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Herní konzole Xbox 360 Premium System Kinect


SIMČA

Recommended Posts

ahojte nevík kam se obrátit,ale zkoušela jsem koupit tady na foru nějaký slušný xbox elete,ale nějak mi to nevýchází!!!tak jsem se rozhodla,že si koupím nový!!těch druhů xboxů je tolik,že se v tom nevyznám.jednou píšou,že se nevyrábí pak ho zase najdete někde v obchodě!! tak fakt nevím portřebuji poradit zda mám jít do Premium!!,poradí mi někdo?

dííííky za jakoukoliv odpověď:?

no a přidávám odkaz

http://www.okcomputers.cz/herni-konzole-xbox-360-premium-system-kinect-bundle-250gb/d-98141/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je asi to nejlepší co si dnes ohledně Xboxu 360 můžeš koupit. Navíc je to za podezřele dobré peníze. Všude je to tak o 700 dražší :) Je to vlastně ten nejnovější Xbox 360 Slim s 250Gb HDD a rovnou je k tomu v balení i Kinect. Sám se před chvíli prodal svůj starší Xbox a jdu právě do tohohle. Když si vezmež, že Kinect stojí v normálním krámě okolo 4 tisíc, tak tě vlastně vyjde nový Xbox 360 Slim 250Gb na 4900 což jsou super peníze. :) Já osobně doporučuju. A kdyby jsi náhodou hledala kde to koupit a mít jistotu, že bude všecho i včetně reklamace probíhat bez problému a navíc k tomu dostat měsíční Xbox Live Gold,Arcade hru Limbo a nějakou bazarovku dle svého výběru tak doporučuju koupit zde > http://www.xboxcentrum.cz/174-krasa.html je to sice dražší, ale jsou k tomu ty bonusy v ceně nejmíň 1000kč :) Uvidíš, ale rozhodně tímhle neuděláš vůbec žádnou chybu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to asi jo,ale tu pokud to nekupuješ v kameným obchodě nemáš nikdy 100%

Rekl bych ze v dnesni dobe to uz takhle neni. Alza je opravdu spolehliva, sam jsem tam nedavno kupoval notas, u ktereho po trech dnech zaclo blbnout podsviceni a na miste mi ho okamzite vymenili za novy uplne bez problemu, jsou sice "tro%sku" dražší, ale maj to dobře pošéfovaný. Do toho tvýho odkazu bych ale nesel, to vypadá podezřele. Mrkni na heureku a ověř si ten obchod :) (tak jsem to zceknul sam a prekvapive dobre :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, máš pravdu Alza je na tohle jedna z nejlepších, sice o něco dražší než v těch podezřelých malých krámech, ale mají perfektní služby.

Je to asi rok, co se mi rozbila nabíječka k notebooku (upustil jsem ji omylem z výšky na zem) a oni mi dali hned novou, zatímco bratr reklamoval svou nabíječku u Mironetu (stejná značka nabíječky) a musel čekat asi 3,5 týdne na reklamaci (ale na notebooku ušetřil 300,-) :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samotné jsou už jsem uvažovala,že si to zkompletuju,ale pak přišel známý a ten mi to doveze z velkoskladu a k tomu bez DPH!!! HIHIHI budeme doma kouzlit,už se těším!! ještě jí pak asi flashnnem a bude to! jen by mě zajímalo kde mám sehnat ten program na kontrolu her před vypálením!!abgx360 – Program specializovaný na Xbox 360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale Slim se zatím flashnout nedá. A jako já nevím ale koupit si takhle krásnou věc a totálně jí zprznit flashem je snad ten největší hřích. To je opravdu takový problém hrát hry, které opravdu chceš a ty si koupit? Tohle nikdy nepochopim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale Slim se zatím flashnout nedá. A jako já nevím ale koupit si takhle krásnou věc a totálně jí zprznit flashem je snad ten největší hřích. To je opravdu takový problém hrát hry, které opravdu chceš a ty si koupit? Tohle nikdy nepochopim :(

Ale teraz kup detom 10 Kinect hier po 30 Eur (300 Eur), ako dat za 10 hier 10 Eur...poriadny nepomer, ze? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale Slim se zatím flashnout nedá. A jako já nevím ale koupit si takhle krásnou věc a totálně jí zprznit flashem je snad ten největší hřích. To je opravdu takový problém hrát hry, které opravdu chceš a ty si koupit? Tohle nikdy nepochopim :(

Je to hrozně otázka peněz já jsem mel flash a uzival jsem si to. Ted kdyz mam "dost" penze a staly prijem (jsem student :)) tak to pro me problem neni, rad si to koupim a rozsirim si sbirku, ale chapu lidi co to tak delaj, me by se ted taky nechtelo prznit novy slim (ikdz premyslel jsem o tom) hlavne kvuli problemum s novym wavem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak koupit si jednu dvě hry co tě baví je jedna věc,ale až budeš mít děti poznáš jak to leze do peněz(a nechci slyšet kecy jako,že jsme si je neměli dělat!) a pokud jím chceš dopřát,uděláš co musíš.je to věc jako každá jiná a za půl roku bude zase něco nového

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však ok, flash chápu ale nechápu flash Slim. Pokud to chci pro děti koupim nějakej bazarovej a mozna uz i flashlej. Vyjde to líp a nemrvím novinku. Ale jedno nepochopím. Proč děti musí mít 10 kinect her jak někdo psal? Proč musím kupovat absolutní novinky? Dětem bohatě stačí hry tipu lego batman atd... a to se dá pořídit za pár stovek. Podle mě kdo chce flashovat důvod si vždycky najde, sám mám pár kámošů co flash mají a pár, co ne a musim říct, že hry si mnohem víc užívájí kluci co mají originálky :) Ale neberte to jako nějaké odsuzování nebo tak, mě osobně je to úplně jedno co si kdo udělá s konzolkou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to mám taky :) Hry nehraju kvůli ajchum. Stejně nejvíc hraju FIFA a NHL a tam se toho moc vymyslet nedá. Navíc není na hraní tolik času, takže podle GS bych to nějak moc neřešil :)

Ani sa ti nedivim, ze ti staci neflashnuta konzola, ked hras par hier a to obcas :lol: Ti, ktorych bavi hranie kampani, maju cas na hranie, tak uznas, ze kupovat nove hry za 40€ je strasne vela, ked si novinku napalis do 1€ :D Nie je co riesit: kazdy vie, kolko ma cas na hranie a co ho na hrani bavi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to mám taky :) Hry nehraju kvůli ajchum. Stejně nejvíc hraju FIFA a NHL a tam se toho moc vymyslet nedá. Navíc není na hraní tolik času, takže podle GS bych to nějak moc neřešil :)

Vždyť jo :D Jde o to si zahrát, třeba já si hry kupuju a abych hned nemusel kupovat jinou, tak se snažím hru dohrát. :D Kdybych měl xbox flashlý, tak dohraju a přejdu na jinou.

A k FIFA a NHL, to máš pravdu, tam se opravdu moc vymyslet nedá :D :)

To trezzor: Já poslední dobou taky moc na hraní čas nemám, takže když už pořizuji nějakou hru, tak ověřenou recenzemi a názory lidí (především těch s flashem :D, protože ti tu hru mají většinou s předstihem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To trezzor: Já poslední dobou taky moc na hraní čas nemám, takže když už pořizuji nějakou hru, tak ověřenou recenzemi a názory lidí (především těch s flashem :D, protože ti tu hru mají většinou s předstihem).

Ved ja to dobre chapem, ked tak casto nehravate a ak hrate, tak vam staci online FIFA, NHL....ale ja som komentoval hlavne nazor od Bitchy z predoslej strany: "To je opravdu takový problém hrát hry, které opravdu chceš a ty si koupit? Tohle nikdy nepochopim :(" No u mna by bol, pretoze rad hram kampane a vzdy nieco nove :D Takze jedine flash, ked je to mozne, tak som to vyuzil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mám koupit starý xbox třeba za 4000kč+ kinect dalších 4000kč vyjde mi 8000Kč proč kupovat ojetou časovanou bombu když můžu mít za ty samé prachy nový komplet + 1 hru!Lego batman? to je pro děcka co se začínají učit hrát moje hrají WoW přes net!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu