Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozjet hry s ochranou ap 25 - ovĚŘenÝ postup .


toro

Recommended Posts

kamarád má ten samej flash co já a Dirt 3 a Crysis 2 mu jdou, jak je to možný? pročítám tenhle topic a našel jsem tu i takový případy s jinou mechanikou, jak zjistim jakou mám mechaniku?

Může mít stejný FW flashe - ale má už DB 12625 . Pročti si pořádně , co jsem ti napsal :

Tyto hry ( o kterých píšeš ) vyžadují DB 12625 . Máš na vybranou buď zůstat na DB který máš s tím fíglem ( 12416 ) s možností hrát hry s AP25 ( ale ne nejnovější s wave 11 ) , nebo aktualizovat DB na 12625 ( půjdou ti i nové hry s wave 11 ) , ale všech šest her s AP25 už nespustíš , nebo přeflashovat na LT + a půjde ti vše .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

toro:AP25 replay sector is blank! toto my tam vždy vyskočí,ale mám abx 360 v 1.05 píše my to nahoře když projíždím black ops abxkem.a v about my to zase píše 1.02.nevíš co s tím.zkoušel sem i abx znova nainstalovat a vysledek je porad stejny.jde my jen o hry co sou ap2.5.a mam to nastevene podle navodu na abx.

V about je vždy jen 1.0.2 - to se nezměnilo , hlavně že tam máš nahoře ve výpisu správně 1.0.5 . Už opravdu nevím , proč ti to nejde . Ještě možná blbá otázka - nastavuješ na to opatchování autofix na level 3 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano nastzavuju,nejdříve to sjedu na o to abych se ujistil že to je ap25 a pak autofix 3 a porad stejnz.jinak dekuju za čas a pomoc

Tak to potom ale opravdu nechápu . Něco musíš dělat špatně .Schválně jsem se díval i na to jaké release mám já - je to stejné XEX CRC D1F515F8 ( takže to musí jít i tobě ) a takto to má vypadat jako u mne ( já mám opatchované i SSv2 - v tom by ale chyba nebyla ) :

post-6740-14687157460054_thumb.jpg

Dokud ten výpis nebudeš mít takto , tak to nemá cenu vypalovat - nespustíš to . Ještě to možná zkusit stáhnout znova .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj... jenom pro upřesnění .. blbeček jsem kvuli crysis chtěl updatovat a stáhnul jsem si blbej update, verzi DB 13146.... teď mi samozřejmě nejde nic spustit.. takže musim na novej Flash? A pak mi zase všechno půjde? I AP 2.5 hry? Jiná možnost není? díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj... jenom pro upřesnění .. blbeček jsem kvuli crysis chtěl updatovat a stáhnul jsem si blbej update, verzi DB 13146.... teď mi samozřejmě nejde nic spustit.. takže musim na novej Flash? A pak mi zase všechno půjde? I AP 2.5 hry? Jiná možnost není? díky za odpověď

Jiná možnost opravdu není . Potom ti zase půjde na LT + 1.1 vše .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau sory jestli to tu je někde napsaný ale nechce se mi to celý pročítat... po novým updatu dashboardu jsem tam znovu nahrál flash LT + 1.1 ale hry s AP 2.5 ochranou mi nejedou... v abgx jsem to projel na level 3 autofix... hru spustím a je tam jen černá obrazovka a nic se neděje... dik za odp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau sory jestli to tu je někde napsaný ale nechce se mi to celý pročítat... po novým updatu dashboardu jsem tam znovu nahrál flash LT + 1.1 ale hry s AP 2.5 ochranou mi nejedou... v abgx jsem to projel na level 3 autofix... hru spustím a je tam jen černá obrazovka a nic se neděje... dik za odp

LVL FIX 3 a znovu vypalit :)

musí to jet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevalí to, opravdu ne... dám lvl fix 3 vypálím, spustím... černo, nic se neděje....... takže budu muset čekat na novej flash, ánebo na novou verzi abgx360

... :/

Na novou verzi ABGX , kde budou na hry s AP25 nové patche . To by nemuselo být za tak dlouho jako nový CFW LT 2.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu