Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozjet hry s ochranou ap 25 - ovĚŘenÝ postup .


toro

Recommended Posts

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No ale pokud to někdo rozjel podle návodu,třeba já :-) tak LT+ tím pádem už nebudu potřebovat ne??

Otázka je ale jiná - pokud si v budoucnu necháme udělat flash LT + , tak opravdu nepůjdou spustit hry vypálené bez toho patchu jak přeložil Seeker ?

Překlad by Seeker: aby hra sla spustit, tak musi obsahovat novy AP25 security sector (neni vyse uvedeno, ale bude mozno implementovat pomoci nove verze abgx), pokud ale uz clovek ma vysmahnutou nekterou z her, ktere ochranu AP25 obsahuji, tak bohuzel bude muset udelat novou kopii s implementovanym AP25 SS!!!!

Nebo je to myšleno jen kvůli bezpečnému hraní na live ?

To se ale asi teprve bude muset odzkoušet v praxi .

Kdyby šly spustit hry patchlé tímto postupem i bez LT + ,tak není problém takto hry vypalovat a i v budoucnu mít možnost po přeflashování na LT + ( a nebo při použití na konzoli s LT + ) takto vypálené hry spustit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když podle tohoto postupu postupně updatuji dashboard, tak rozjedu hry opatchované s tím AP2,5 SS?

Měly by jít . Ale asi to ještě nikdo nemá odzkoušené . Jestli ti to půjde - já si myslím že ano , protože stačí když to projedeš v ABGX na autofix level 3 , tak mi napiš . Každopádně s tím ale nemůžeš na live .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuju funkčnost z prvního postu tohoto topicu, nového Assasina si teď hraju jak pán.. Díky Toro. ;)

Jo je to v klidu,taky mi to jde.Chci se tě zeptat jestli si tvé xko pamatuje po zapnutí tvů profil.Začalo mi to dělat po tomto postupu kvůli AP ..Já zapnu xko a vždy musím načíst profil.Nevím jak to udělat aby si xko po zapnutí pamatovalo profil.Nevíte jak na to ?? díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to v klidu,taky mi to jde.Chci se tě zeptat jestli si tvé xko pamatuje po zapnutí tvů profil.Začalo mi to dělat po tomto postupu kvůli AP ..Já zapnu xko a vždy musím načíst profil.Nevím jak to udělat aby si xko po zapnutí pamatovalo profil.Nevíte jak na to ?? díky moc

Mám to bez problému, měl jsem potíž se zobrazováním avataru, ale po nainstalování toho posledního BETA updatu mi to zase funguje... Zkus se podívat třeba někde v nastavení..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to v klidu,taky mi to jde.Chci se tě zeptat jestli si tvé xko pamatuje po zapnutí tvů profil.Začalo mi to dělat po tomto postupu kvůli AP ..Já zapnu xko a vždy musím načíst profil.Nevím jak to udělat aby si xko po zapnutí pamatovalo profil.Nevíte jak na to ?? díky moc

Je to v NASTAVENÍ - PROFILE - SIGN-IN PREFERENCESXBOX LIVE AUTO SIGN - ON

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde mi ani jeden update :( dam systemupdate to na root flashky.. pak do xbox, vypnu zapnu a nic

Jaký máš nyní DB ?

Zadej : SYSTÉM SETTINGS - CONSOLE SETTINGS - SYSTÉM INFO a dole se podívej jestli máš - D : 2.0.9199.0 ,nebo menší . Jinak ti to tímto postupem nepůjde .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj prosim te, vidim ze jsi tady poradil par klukum s tim samym problemem co mam ja bohuzel nechapu ze me nic nejde :( uz u prvniho bodu mam misto erze 9199 ci co 12611 a totalne to nechce vzit tu starsi, da se to nejak vratit zpet vubec nic jsem tady nenasel a uz to asi rozstriskam ... at tu flesku naformatuji ci ne, at ji dam ze zadu ci zepredu, zacinam pomalu litovat toho ze ten xbox jsem si kdy koupil. Jestli mas chvilku a dokazes mi poradit diky Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký máš nyní DB ?

Zadej : SYSTÉM SETTINGS - CONSOLE SETTINGS - SYSTÉM INFO a dole se podívej jestli máš - D : 2.0.9199.0 ,nebo menší . Jinak ti to tímto postupem nepůjde .

Mám menší. teď jsem to zkoušel updatovat pres xlive.. ale hry porad nejedou, rika to unable to read disc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to v NASTAVENÍ - PROFILE - SIGN-IN PREFERENCESXBOX LIVE AUTO SIGN - ON

Díky už to fakčí :-) Myslíš že už nebudeme potřebovat LT+ když nám NFS a AC jdou ? Doufám že ten postup není jen na tyto 2 hry ale pojedou všechny další s AP :-) to by bylo super :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký máš nyní DB ?

Zadej : SYSTÉM SETTINGS - CONSOLE SETTINGS - SYSTÉM INFO a dole se podívej jestli máš - D : 2.0.9199.0 ,nebo menší . Jinak ti to tímto postupem nepůjde .

Hoj, mam ten samý problém, jako kolega kterýmu si toto napsal u citace...já mam u D:2.0.12611.0 tak jestli bys nám mohl poradit pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu