Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozjet hry s ochranou ap 25 - ovĚŘenÝ postup .


toro

Recommended Posts

Pro všechny kteří máte dashboard větší než 9199 : Updatovat na nižší DB žádným způsobem nejde . Udělali jste chybu , že jste si updatovali na vyšší a teď je pro vás řešení jen přeflashovat na LT + . A nehledejte nikde nějaký způsob . Updatem přes live naopak dostanete ten nejnovější 12611 . Už se tady na to odpovídá stále !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Díky už to fakčí :-) Myslíš že už nebudeme potřebovat LT+ když nám NFS a AC jdou ? Doufám že ten postup není jen na tyto 2 hry ale pojedou všechny další s AP :-) to by bylo super :-)

Zatím ne - dokud to půjde . Já také v to doufám . Hry s AP ale budu patchovat jako na LT + ( co kdybych někdy potřeboval nový flash a nebo aby šly i na konzoli s LT + )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak mam rozjet hru na svem xboxu s Ap 25 ? mam system D. 2.0.12611.0 v xboxu je patche na wawe 3

našel jsem na netu patche http://www.torrentdownloads.net/torrent/1652239239/Need+For+Speed+Hot+Pursuit+AP25+Patch+LT%2BFix-XBOX360

ale nemohu ho rozbalit z rar, k vuli požadavku kliče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak mam rozjet hru na svem xboxu s Ap 25 ? mam system D. 2.0.12611.0 v xboxu je patche na wawe 3

našel jsem na netu patche http://www.torrentdownloads.net/torrent/1652239239/Need+For+Speed+Hot+Pursuit+AP25+Patch+LT%2BFix-XBOX360

ale nemohu ho rozbalit z rar, k vuli požadavku kliče.

Když máš dash 12611 , tak žádným jiným způsobem , než přeflashovat na LT +

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FW flashe LT + to je na stahnuti a vloženi pres flešku do xboxa nebo jak??

Tak jednoduché to není :cheesygrin: . Myslíš že by to pak lidi dávali flasherovi na preflashování a platili mu ještě za to?

Prostě a jasně potřebuješ na to pár věcí, programy atd aby jsi to mohl flashnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Updatoval jsem dash z AC Brotherhood, ukazuje mi teď 12416, dá se to ještě fixnout, nebo musím re-flashovat?

Ty si vůbec nepročteš předchozí příspěvky a jen se rovnou ptáš . Hned na první straně je napsáno : Je nutno mít DB 9199 nebo nižší . Takže jsi udělal chybu , že jsi updatoval na 12416 a už máš smůlu . Jedině přeflashovat na LT + .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau,dlouho jsem nesledoval flash scenu,na xku mam jeste starej 1.51 na liteon a musim hry prevadet na wave 3,planuju flash na LT+ a zajimalo by me jakym zpusobem na tom funguje kinect,jestli je nutno mit na kinect ten nejnovejsi dash nebo staci neflashovat ale updatovat jen ty dashe podle vyse uvedenyho postupu?Dash jsem dlouho neupdatoval tak mam neco 8xxx coz je v pohode,da se uz jednou flashla liteon z 1.51 flashovat rovnou na LT+ a bez CK3?Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježiš, tak to je moc super, toro!! Díky moc.:) Nezkoušel jsem ještě, ale aspon nějaká spása. Už jsem myslel, že budu muset za flasherem. Ale pořád je tu otázka, jestli není lepší, dojít si pro LTplus? Mám totiž DB a vše OK pro tenhle postup a za flasherem opravdu nechci a chci si v budoucnu pořizovat KINECT, tak opravdu nevím. A ješte blbá otázka, když provedu ten tvůj zákrok, tak možnost přeflashovat na LTplus půjde pořád, ne? Díky moc! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježiš, tak to je moc super, toro!! Díky moc.:) Nezkoušel jsem ještě, ale aspon nějaká spása. Už jsem myslel, že budu muset za flasherem. Ale pořád je tu otázka, jestli není lepší, dojít si pro LTplus? Mám totiž DB a vše OK pro tenhle postup a za flasherem opravdu nechci a chci si v budoucnu pořizovat KINECT, tak opravdu nevím. A ješte blbá otázka, když provedu ten tvůj zákrok, tak možnost přeflashovat na LTplus půjde pořád, ne? Díky moc! :)

Můžeš použít tento postup a zatím hrát takto - přeflashovat samozřejmě půjde . Jenom musíš i tak hry s AP25 patchovat kvůli tomu aby ti potom na LT + šly spustit . Musíš ale počítat s tím , že tento postup je vhodný jen pro ty , kteří mají už ban a nebo nebudou nikdy chodit na live .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš použít tento postup a zatím hrát takto - přeflashovat samozřejmě půjde . Jenom musíš i tak hry s AP25 patchovat kvůli tomu aby ti potom na LT + šly spustit . Musíš ale počítat s tím , že tento postup je vhodný jen pro ty , kteří mají už ban a nebo nebudou nikdy chodit na live .

Jasně. No nikdy jsem na LIVE nebyl a ani to neplánuju, ale nmít tu možnost je prostě příjemnější, než nemít. Takže pro mě bude asi jediná pomoc flash =D krucinál. No ještě budu muset přemýšlet co a jak. Ale díky !!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový dotaz. Mám xbox který zatím nemám flashnutý. Když ho teď připojím na live tak se mi updatuje sám na dash 12611?? Po neděli jdu flashnout na LT+ bude vše fungovat jak má když hry s AP2.5 opatchuju přes ppf3, nebo mám raději updatovat na live až po flashi??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu