Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozjet hry s ochranou ap 25 - ovĚŘenÝ postup .


toro

Recommended Posts

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdravim lidi...omlouvam se za blbou otazku ale Xbox mam asi tyden doma a vubec se nevyznam v techhle vecech tak se rasi zeptam... kdyz mam D: 2.0.12611.0 pojedou mi hry s 25 ochranou podle tohodle navodu?? dekuju za odpoved :)

Nepojedou - máš to hned na první straně - neumíš číst ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Potrebuju vedet jasne,

jestli Wave 9 funguje na FW flash 1.5 , 1.6 , 1.7 , 1.8 , 1.9 ?

A na jake FW flash funguje wave 7,8 ?

Za odpoved dekuji

Když chceš podle tohoto postupu , tak záleží na FW flashe . Ale máš v tom zmatek . FW 1.7 , 1.8 a 1.9 neexistuje . Hry s wave vyšší než zvládne FW flashe musíš patchovat podle FW flashe jako dřív . T.j.: na FW 1.5 na wave 2 .Na 1.6 na wave 3 . Na LT nemusíš patchovat vůbec .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám vyměněnou mechaniku a tak jsem se odhodlal k tomuto postupu až ted a úspěch.

Výchozí parametry: měněná mechanika Samsung Ms28 ... FW 1.4 a dashboard 2.0.8599.0

Upraveno dle návodu na první stránce a hra Assassins creed brotherhood upravena patchem ppf-o-matic3 na wawe 2.

Velmi děkuji Torovi za návod a ostatním za poznatky a postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli nechceš chodit na live , tak stačí updatovat tímto postupem a hry ti i s AP25 pojedou . když máš FW 1.6 ,tak je musíš stále patchovat na wave 3 jako jsi patchoval dosud . Před opatchováním ale zkontroluj vždy iso autofix na level 0 . Tam uvidíš , jestli to má ochranu AP25 a nebo potřebuje nějakou opravu . Potom to projeď na level 3 ( tím se to opraví a ošetří ochrana AP25 ) . Potom znova na level 0 pro kontrolu - mělo by to být vše zelené a teprve potom to můžeš opatchovat a vypálit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, mám podobný dotaz. Koupil jsem si ovladač Kinect a připojil ho k Xboxu (iXtreme 1.6) rovnou. Následoval update a kalibrace Kinectu a hráli jsme v pohodě přiloženou hru Kinect Adventures. Ovšem při vložení jiné hry, začal znovu automaticky update ale ten se již nedokončí a vyhodí to hlášku: "System Update Stopped

Can´t read the update from the disc. Please reinsert the disc to continue the update.

If the problem persists, visit http://www.xbox.com/support.

Status code: 307D - 3080 - B200 - 0700 - C000 - 0013"

Bohužel to je všechno. Konzole dál nenaběhne, nic nejde spustit a to ani originálky. Dokonce nejde ani update z flashky ... Našel by se někdo, kdo by mi poradil? Díky předem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepojede , máš smůlu že jsi si dal dříve DB 12416 než to bylo potřeba .

Mám podobný problém. Nainstaloval jsem aktualizaci dashboard dřív než bylo potřeba. Má otázka tedy zní zda to můžu nějakým způsobem vrátit,tak abych mohl aplikovat postup uvedený uplně nahoře.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, tak jsem si to teda tady pročetl, ale chtěl jsem se ještě zeptat: když mám dashboard starší jak 9199 tak si stáhnu všechny tadyty čtyry odkazy rozbalím je a jeden po druhým je hodím do konzole na flashce a to postupně. Napřed první pak druhej až 4 . Pak už jenom vypálím hru např. Assassin creed, kterýho projedu přes abgx360 v1.0.5 (což sem udělal) a vypálím. Akorát teda nevím přesně jakej mám flash, ptal jsem se flashera ale ten neodepisuje, ale vzhledem k tomu, že jsem si ho nechal dělat před 6 měsícama a nic nepatchuju a spouštím hry s wave 6 tak bych mohl mít už nějaký LT (mechaniku taky nepoznám, ale mám bud Benq nebo Lite On). Akorát mi ten magor napsal, že prej za žádných okolností nemám provádět update DB, prej na hry s AP25 je potřeba novej LT+ .

No takže pokud to udělám tak jak jsem napsal, tak se nemusím ničeho bát ? Pujdou mi všechny i starý hry co jsou na HDD ? Nemuže mi to zabanovat konzoli ? Hraju jenom offline na live se nepřipojuju, je nějaká možnost, aby mi to zablokovalo HDD a instalaci her na něj, když se nepřipojíím, ale udatuju dashboard ?

Předem díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filix: nevolaj flashera magor, este sa nastve :D

- neodporucam ti hrat AC:B, NFS:HP, Fable3 pokial nebudes mat LT+, a uz vobec to neodporucam hrat na novom dashboarde (nespustis a dostanes flag)

- odporucam reflashnut na LT+, je to aj do buducnosti

- HDD sa ti nezablokuje, takze po bane mozes hravat i nadalej offline

- v pripade nudze (ze to nevydrzis bez toho AC:B ani den) pouzi tento navod

- v pripade, ak mas originalku AC:B, mozes updatnut a hrat (DVD obsahuje originalne AP 2.5)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak ještě jednou dík moc za radu :) ... Nechtěl jsem ho nazvat magorem, avšak nasralo mě, že jsem se ho dvakrát ptal na to jakej mám flash a on mi neodepsal no :)

Každopádně teda pokud updatnu postupně na tu beta verzi, tak to budu moct hrát, že ?

Označí mi to xbox (tedy dostanu flag) ? jestli to teda správně chápu. To pro mě ale nic neznamená (protože hraju jenom offline), jenom pokud bych se chtěl připojit na live, tak dostanu BAN, jelikož mám flag ( tedy označenou konzoli) ? :)

Jinak samozřejmě bych si udělal klidně novej flash, ale nechce se mi za to zas dávat 500 kč kvůli 3 hrám, navíc, když jsem ho dělal sotva před půl rokem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flasher ti neporadí nic jiného , než že je nejjistější a nejbezpečnější přeflashovat na LT + 1.1 ( už i z toho důvodu , že když si uděláme update tím postupem , tak oni přicházejí o kšefty ) . Takže si klidně můžeš tím postupem to udělat - všechny starší hry ti půjdou , ale nesmíš na live . Jak ale píšeš , tak hraješ jen offline a tak ti to stejně nevadí . Ban tímto způsobem dostat nemůžeš . Každopádně ale každou hru ošetři v BGx tímto postupem :

zkontroluj vždy iso v ABGX 1.0.5 autofix na level 0 . Tam uvidíš , jestli to má ochranu AP25 a nebo potřebuje nějakou opravu . Potom to projeď na level 3 . Potom znova na level 0 pro kontrolu - mělo by to být vše zelené a teprve potom to můžeš vypálit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj dík moc :)

přesně tak jsem to už udělal, akorát jsem poprvé nedal autofix na level nula ale hned na 3. Kde mi to našlo červeným tu ochranu AP25, ale v zápětí ji opravil, jinak vše bylo ok. Pak jsem to ještě jednou projel na autofix 0 a všechno je v pohodě a svítí zeleně :) Takže to snad pude.

Ještě jednou Vám děkuju za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toro: s tymi kseftami nesuhlasim, Sleepy je flasher, napisal ten postup a do komentarov i to, ze v XVal nieje ziaden flag ... ja flasher niesom, ale reflashujem si sam xbox a je to najlepsie riesenie si dat LT+ 1.1, je to riesenie aj do buducnosti - pokial nevyjde zas novy dashboard s novou ochranou a taktiez je to nutnost pre pripojenie sa na Live (kde je novsi dashboard)

filix: ak si sikovny, dokazes si Xko reflashnut i sam, pokial ti flasher dal kluce, staci ti na to podporovany chipset, zoznam je tu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toro: s tymi kseftami nesuhlasim, Sleepy je flasher, napisal ten postup a do komentarov i to, ze v XVal nieje ziaden flag ... ja flasher niesom, ale reflashujem si sam xbox a je to najlepsie riesenie si dat LT+ 1.1, je to riesenie aj do buducnosti - pokial nevyjde zas novy dashboard s novou ochranou a taktiez je to nutnost pre pripojenie sa na Live (kde je novsi dashboard)

filix: ak si sikovny, dokazes si Xko reflashnut i sam, pokial ti flasher dal kluce, staci ti na to podporovany chipset, zoznam je tu.

Proč nesouhlasíš ? Chceš snad tvrdit , že tím že jsme si updatovali tím postupem , tak že flasheři o žádnou práci a kšefty nepřišli ? Vždyt jinak by jsme přeflashovat museli a my co to neumíme , tak by jsme nějakého flashera vyhledat museli ! Máš pravdu , že je dobré si dát nový FW LT + 1.1 už i do budoucna a kvůli bezpečnosti na live . Pro tebe je to jednoduché , když si to dokážeš udělat sám . Ale neraď někomu , kdo to nikdy nedělal aby si to dělal sám . Já jsem natolik rozumný , že bych se o to nepokoušel . On jasně psal , že na live nechodí a tak zatím nový flash nepotřebuje . Až MS vymyslí na nás něco zase nového , tak třeba ani to LT+ 1.1 nepůjde a bude se muset přeflashovávat znova . Takže dokud vysloveně nebude nutnost , tak je to zbytečné , co radíš .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O "pracu" flasher urcite prisiel, ale preco nepomoct, ked sa da nie ? ved to je nasa uloha!!!

Je to docasne riesenie pokym nepride hra s w10 a nebude pozadovat updte min. na 12611 .

Nie je iste ci AP 2.5 "vymyslel" MS ;) AP 2.5 nie je novinka, je aplikovana do hier uz dlhsie, len DB nevyuzival detekciu vsetkych nalezitosti ako je novinka SSv3 a podobne.

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu