Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozjet hry s ochranou ap 25 - ovĚŘenÝ postup .


toro

Recommended Posts

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

přesně mam patchnute na wawe 3 ale s flešky my to vubec nejde strčim ho do boxu a i když mam v nastaveni nastaveno Dowloads jako enabled tak mě to po startu hodi na dash

Nemůžeš zaktualizovat z live ? To by bylo nejlepší . Když ti to nejde z flešky , tak asi děláš něco špatně . Stáhni DB odtud :

http://support.xbox.com/cs-cz/Pages/xbox-360/how-to/update-xbox-360/system-updates.aspx#copy

Pomocí WinRaru to rozbal a dej složku „ SystemUpdate “ na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout , jestli chceš update.

Dej yes a nahraje se update dashboardu do xka .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, prosím o radu, chtěll jsem si zahrát Crysis 2 vše proběhlo jako obvykle a pak se mu spustil update, a musel sem ho dát abych jsi mohl zahrát tak jse dal yes. A konzole se mi restartovala, a vyběhla obrazovka System Update Stopped a pořád to chce po mě cedko, s tim updatem, nevíte někdo kde nebo co bych měl vypálit aby se mi ten update dodělal? Díky za radu a odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, prosím o radu, chtěll jsem si zahrát Crysis 2 vše proběhlo jako obvykle a pak se mu spustil update, a musel sem ho dát abych jsi mohl zahrát tak jse dal yes. A konzole se mi restartovala, a vyběhla obrazovka System Update Stopped a pořád to chce po mě cedko, s tim updatem, nevíte někdo kde nebo co bych měl vypálit aby se mi ten update dodělal? Díky za radu a odpověd.

http://support.xbox.com/en-gb/pages/xbox-360/how-to/update-xbox-360/system-updates.aspx

Stáhni update, hoď na flešku a updatuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den měl bych menší problém jsem uplný novácěk v Xbox a když si chci update dashboardu z flasky tak se mi nezobrazi zadny update co stim ? mam verzi 2.0.12416.0 a chtel bych zpustit Assassins creed brotherhood co mam proto udelat ?

Mas uz v konzole 2.0.12416.0 a na flashke si mal ktory DB? 12416? Myslis, ze tym spustis update toho isteho DB? No tak to nie, uz iba novsi!

Aky mas flash? Ak si uz updatol rovno 12416 a nie tym postupom DB Bug pre hranie hier s AP2.5, tak ti pomoze iba preflashovat na LT+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas uz v konzole 2.0.12416.0 a na flashke si mal ktory DB? 12416? Myslis, ze tym spustis update toho isteho DB? No tak to nie, uz iba novsi!

Aky mas flash? Ak si uz updatol rovno 12416 a nie tym postupom DB Bug pre hranie hier s AP2.5, tak ti pomoze iba preflashovat na LT+.

Jak poznám jaký mam flash ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám otázku,když mám BAN na xbox360,aby fungovala hra,tak MUSÍM nebo NEMUSÍM patchovat hru ?

Poraďte mi pls...

Aby fungovala hra na offline hraní - na to nemá ban žádný vliv . Jen se s takovou konzolí nepřipojíš na live . Nenapsal jsi jaké patchování hry tím myslíš . Jestli patchnutí AP25 v ABGX - tak samozřejmě se patchovat musí . Jestli patchování na nižší wave kvůli tomu že máš starší flash tak také .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čauky, nevěděl jsem, kam s tím, tak se ptám tady. Updatoval jsem xbox podle návodu na DB bug, avšak Halo Reach mi hlásí "disc unreadable". V opotřebování mechaniky problém není, hru jsem normálně jako vždy patchnul. Nechce se mi kazit další DVD...Ostatní hry fungují, např. AC:Brotherhood.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu