Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozjet hry s ochranou ap 25 - ovĚŘenÝ postup .


toro

Recommended Posts

čauky, nevěděl jsem, kam s tím, tak se ptám tady. Updatoval jsem xbox podle návodu na DB bug, avšak Halo Reach mi hlásí "disc unreadable". V opotřebování mechaniky problém není, hru jsem normálně jako vždy patchnul. Nechce se mi kazit další DVD...Ostatní hry fungují, např. AC:Brotherhood.

Pravděpodobně jsi stáhnul z netu release na který v databázi ABGX není patch . Zkus stáhnout a vypálit z jiného zdroje .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nepojede , máš smůlu že jsi si dal dříve DB 12416 než to bylo potřeba .

Zdravim,

predem se omlouvam mozna za trapnej dotaz, ale bohuzel jsem z tech prispevku ve foru uz tumpachovej :-(

Jsem druhy majitel a bohuzel nevim, jaky flash ma moje Xko, flash je ale starej minimalne 9 mesicu. Puvodni DB jsem tehdy neresil, jen vim, ze dvojkovej to jeste nebyl, tak nejspis to byl ten 9199. Live me netrapi, Xko jsem kupoval uz s banem. Jednoho dne jsem do Xka vlozil DVD s NFSHP (nasledne i ACB) a po instalaci to po mne chtelo update DB, coz jsem nejprve odmitl, ale nedalo mi to a za 2 dny jsem vymekl a updatoval jsem. Samozrejme zadna z tech dvou her mi nesla spustit kvuli AP2.5. DB mam 12416, stary hry jedou v poho, ale novy ne (Tron ano, ale Shift 2 a Portal 2 ne - opet chteji update DB).

Co tedy mam udelat pro to, abych rozchodil novy hry a neprestaly mi fungovat ty stary?

Diky moc za radu a fakt se omlouvam, ze otravuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde přepatchovat portal 2 na nějakej nižší wave? nebo proste musím mít lt+ a novej dash?

Portal 2 má wave 11 , takže ke spuštění potřebuješ DB 12625 . Jestli máš DB podle tohoto postupu , tak máš na vybranou - buď zůstat a mít možnost hrát hry s AP25 , nebo jestli je máš už odehrané tak dát DB 12625 a spustíš všechny nové hry ( kromě her s AP25 samozřejmě )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyskytl se mi tu problém. Hry jsem nepatchoval a spouštěl jsem je přes active iso. DB jsem updatnul a pustil hru Serious Sam přes Active ISO a vše v pořádku. Teď už mi ale Active ISO nechce naběhnout. Je možný že je to zpusobeno novým DB ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://abgx360.net/verified.php?f=wave&q=11 když mám teda iXtreme LT tak tyhle hry nerozjedu? jenom pokud preflashuju na LT+? neni nejaka moznost prepatchovani nebo tak neco? o live mi nejde...stejne uz mam ban.

Jak už jsem psal - ke spuštění her s wave 11 musíš mít DB 12625 . Jestli máš DB podle tohoto postupu , tak máš na vybranou - buď zůstat a mít možnost hrát hry s AP25 , nebo jestli je máš už odehrané tak dát DB 12625 a spustíš všechny nové hry ( kromě her s AP25 samozřejmě ) a přeflashovávat nemusíš . Když budeš chtít aby ti šlo spustit vše , tak musíš mít FW flashe LT + .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyskytl se mi tu problém. Hry jsem nepatchoval a spouštěl jsem je přes active iso. DB jsem updatnul a pustil hru Serious Sam přes Active ISO a vše v pořádku. Teď už mi ale Active ISO nechce naběhnout. Je možný že je to zpusobeno novým DB ?

Nevím jestli by to mohl způsobit DB 12625 . Ale místo spouštění přes active iso ( což se mi nikdy nelíbilo ) můžeš hry patchovat na wave 3 360WavesPatcherem . Když by ti už active iso nefungovalo tak jedině dát LT + .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zase nerad patchuju ;) ale problém už sem vyřešil. Active ISO nechtělo za boha živýho naběhnout tak sem ze zoufalosti dal do mechaniky Portal 2 bez Active ISO a dostal sem klasický logo x-boxu. Nevim proč ale potom Active ISO naběhlo. Tak tohle je moje zkušenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a je někde seznam AP25 her. :) A budou se ještě do budoucna dělat nějaký nebo už budou všechny automaticky ap25?

jinak díky toro za ochotu a pomoc:) moc si toho vážím!

To nikdo neví, které hry budou obsahovat nebo nebudou obsahovat AP 2.5 ... Jinak seznam ani není snad třeba jedná se jen o AC:Brotherhood,CoD:MW2,Black Ops,Halo: Reach,Fable III a NFS:HP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postup s update mi nejde, xbox na flashku nereaguje , Mám dash 2.0.12625.0 . Mám nějakou možnost jak rozjet hry s wave11..?. Děkuju za pomoc!

Nemůže ti reagovat , protože už máš DB 12625 . Hned na začátku máš napsáno , že tento postup jde použít jen když máš DB 9199 a nebo nižší . Zpětně na nižší DB updatovat nelze . Hry s wave 11 ale na DB 12625 by jsi měl rozjet bez problémů - jen ne hry s ochranou AP25 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, ale nevím kde je problém. Dřív sem musel patchovat na wave3, teď když to udělám s hrou která má wave9 nebo 11, tak mi to nabídne update kterej se nikdy nedokončí. Je teda něco co dělám špatně? Je potřeba reflash, nebo něco? Díky

Nemůže ti reagovat , protože už máš DB 12625 . Hned na začátku máš napsáno , že tento postup jde použít jen když máš DB 9199 a nebo nižší . Zpětně na nižší DB updatovat nelze . Hry s wave 11 ale na DB 12625 by jsi měl rozjet bez problémů - jen ne hry s ochranou AP25 .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, ale nevím kde je problém. Dřív sem musel patchovat na wave3, teď když to udělám s hrou která má wave9 nebo 11, tak mi to nabídne update kterej se nikdy nedokončí. Je teda něco co dělám špatně? Je potřeba reflash, nebo něco? Díky

Když hru patchneš tak se tam smaže ten update, takže musíš ten update stáhnou z netu a aplikovat ho třeba přes flashdisk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když hru patchneš tak se tam smaže ten update, takže musíš ten update stáhnou z netu a aplikovat ho třeba přes flashdisk

Díky, takže stáhnu update na flashku a hru patchnu jako vždycky? Můžeš mi prosím ještě poradit jakej update mám dát abych rozjel třeba crysis, atd..

Děkuju za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, takže stáhnu update na flashku a hru patchnu jako vždycky? Můžeš mi prosím ještě poradit jakej update mám dát abych rozjel třeba crysis, atd..

Děkuju za pomoc

Ano - přesně tak .

http://support.xbox.com/cs-cz/Pages/xbox-360/how-to/update-xbox-360/system-updates.aspx#copy

Pomocí WinRaru to rozbal a dej složku „ SystemUpdate “ na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout , jestli chceš update.

Dej yes a nahraje se update dashboardu do xka .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

updatoval jsem nechtěně dashboard při spuštěni homefrontu a je vyšší než je uvedeno v prvním příspěvku, takže ted mi nezbývá nic jiného než vyhledat nějakého flashera ?

Pokud oželíš těch 6 her s ochranou AP25 , tak nemusíš . Když chceš , aby ti šlo spustit vše , tak jedině přeflashovat na LT + .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Prosim nevite nekdo jak na to? Mam problem s hrami wave 11,kdyz chci hrat treba CRYSIS 2,BRINK,tak se objevi nejaka tabulka :Update Required.

Ja jsem dal YES,pak probiha update a pak nejaky error

Prozradte mi odpoved...DEKUJI

..........................................

Nevim v cem je chyba,stahuju pouze verze PAL a REGION FREE,patchnul jsem pomoci abgx360 1.0.5 ochranu AP25,patchnul na WAVE 3,ja to vzdavam....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu