Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox360 S 4GB + KINECT 6500,-


Eledar

Recommended Posts

To je sice pravda,ale jen 20 kusů.Navíc Datart měl tuto akci taky,ale je beznadějně vyprodáno.

Jak jsem uz uvedl,pokud nemaji zbozi skladem tak maji napsano ze ho objednaji za stejnou cenu!!A to je napsano v letaku,takze bych se urcite ozval at to objednaji,pokud to tam pisou!!!Pokud neco chci tak si to vecinou musi clovek vykricet,rozhodne neni co ztratit .-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Plzeňské Olympii otevřeli nový electroworld a tam ho měli za stejný peníze (za cca 1000,-Kč nabízejí připojištění na dva roky, které se stahuje i na mechanický poškození a cokoliv jiného. Takže pak nic nezkoumají a dají nové zboží => ideál pro někoho, kdo chce flash - jakmile dostaneš BAN, tak Ti konzole upadne a jdeš si pro novou :) ). Možná ta akce ještě trvá a měli jich dost. Navíc mi přímo na prodejně říkali, že když dojdou objednají za stejný peníze další. Původně jsem chtěl jenom kinect, ale nakonec mam konzoli navíc pro děti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaký je rozdíl mezi XBOX 360™ S Premium System 250GB a XBOX 360™ S Standard System Kinect Bundle 4GB!!, je to těch 4GB proti 250GB chápu to správně,že jeden má hdd 250 a druhy hdd 4?!

Ty si ale sikula :) Krom toho je 250 GB verze leskla a 4gb verze je matná (takže ošklivější :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chtěla jsem nakonec koupit tu s těmi 4GB,ale kamarád mi řekt,že se ptal na dokoupení hdd do tohoto modelu a když mu řekli cenu tak málem padnul na hudu!!prý jsou na tento model nějaké nové,specialní a výkonnější,ale častka je nepřekonatelně děsivá!!přeslechl se nebo si z něho někdo vystřelil když mu řekl,že ta 250GB stojí 13000Kč!!!!!!!!změnila jsem hned názor a do tohodle teda fakt nejdu beru premium250GB!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chtěla jsem nakonec koupit tu s těmi 4GB,ale kamarád mi řekt,že se ptal na dokoupení hdd do tohoto modelu a když mu řekli cenu tak málem padnul na hudu!!prý jsou na tento model nějaké nové,specialní a výkonnější,ale častka je nepřekonatelně děsivá!!přeslechl se nebo si z něho někdo vystřelil když mu řekl,že ta 250GB stojí 13000Kč!!!!!!!!změnila jsem hned názor a do tohodle teda fakt nejdu beru premium250GB!!

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140000000000120H

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena toho harddisku je nesmysl !!! Kupoval jsem ho před 2 týdny a dal jsem za něj 1500,- Kč Stačí hodit do vyhledávače a vypadne na tebe stovka odkazů za různé ceny.. Před měsícem nešel sehnat,tak jsem vyndal starou 120GB X360 (FAT) z puvodní krabičky a zasunul samotnej disk do Slimka a jelo to v pohodě taky.. Teď když jsou u nás k mání,tak jsem koupil novou 250GB original pro Slim a vyměnil je..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já jsem koupil dnes xbox 360 s kinect 4 GB dnes v electroworldu za 6800. Ale jen díky zaměstnanecké slevě, jinak bych to měl za plnou cenu 8000..:Ale překvapil mě fakt velký zájem o konzoli, na jedné prodejně v Ostravě ho neměli, ale zarezervovali mi ho na druhé prodejně a zrovna jak jsem přijel, tak tam byla chlápek asi se synem a zrovna podavač volal na druhou prodejnu a vysvětloval tomu chlápkovi, že rezervace je do půlmoci,že m u ho může prodat až zítra pokud si pro něho nepřijdu,a já zrovna přišel :-) Prodavač říkal, že je o to velký zájem, že je to skoro všude vyprodané,chodí jim 4-8 kusů na prodejnu týdně a je to prá hned rozebrané, by člověk nečekal, že to bude mít takový úspěch...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu