Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Článok: Najnovšie informácie o firmvéri LT+, odpovedal c4eva


Sterner Regnix

Recommended Posts

Preložil som pre vás 3 články ktoré nájdete na Xbox-scene.com, vrátane jednej milej novinky prebratej od Team Xecuter. Jedná sa o súhrn informácií o očakávanom firmvéri pre Xbox360 mechaniky s názvom iXtreme LT+. Prepis z IRC som prerobil do formy otázok a odpovedí, dúfam že budete spokojní. Články sú zoradené od starších po najnovšie.

Viac na: http://xbox360.rocknroll.sk/?p=240

Pre bratov Čechov, dole je odkaz na prekladač, stačí kliknúť na Česky a ak má niekto z vás problém so slovenčinou, tak ho mať nebude :-)

Ak budete mať nejaké výhrady k prekladu, kľudne mi ich sem napíšte a rád ich opravím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jjj to jsem cetl na xboosteru :) no zatim samsung 25 a 28 sou v pitchi, no to je faaaaaajneeee, ja sem vedel, proc sem tu mrdku nechtel, kor mi ji doslova vnutili bo jinak bych si mohl diva tocit leda na prste... doufam, ze to vykuti a ne jak minule ze se na samsungach na novy FMW cekalo nejak pres pul roku :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak poznám zda mi tahle konzole půjde flashnout!? jsem totálni(začátečník)

http://www.gameshop.cz/konzole-xbox-360-premium-250gb-hra-fable-3.html

ta tahle konzole zatim flashnout nejde ale pujde co nevidet az udelaji LT+ taky na to cekam mam tu samou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ma vyjit LT+ pro stare xboxy, jde o starsi mechaniky BenQ a LiteOn.....LT+ pro slim vyjde nejaky cas po nem.....

[5:27] <+c4eva>: prepping lt+ fw package for release in a few hours!

by the looks of it its for benq and liteons today. **** yes!!!

Zdroj: http://team-xecuter.com/ (Fóra)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

paradička toto se dycky hodi nechceš tam dodavat přeložene novinky dycky :D:D

robím to len ak mám chuť, nepovažujem sa za dobrého angličtinára :) (prekladám cez gúgl trazlejt a sem tam dáky urban dictionary) ... ak bažíš po novinkách, odporúčam sa prihlásiť na xbox-scene.com (sú na twitteri aj fasbúku), ďalej odporúčam novovzniknutý slovenský blog xbox-zone.sk

pujde DObrý den, mam xbox 360 asi pet roku a je tam mechanika HITACHI-LG.Pujde flashnout LT+??

Dekuji

momentálne nie, myslím že posledná verzia je iXtreme 1.51 :( ale nemal by si mať problém s AP25 hrami, tie staršie mechaniky túto kontrolu nepoznajú ... prípadne sa opýtaj nejakého flashera, ako to je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

momentálne nie, myslím že posledná verzia je iXtreme 1.51 :( ale nemal by si mať problém s AP25 hrami, tie staršie mechaniky túto kontrolu nepoznajú ... prípadne sa opýtaj nejakého flashera, ako to je

Zkousel jsem hru NFS provedl jsem update a bohuzel hra se nespusti.Necitelni disk.

Pravda je ze jsem pred tim nemusel zadnou hru upravovat (wave)Stahl s jakoukouliv ochranou a hra slapala.POkud nejaky flasher vi a poradil by mi byl bych rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu