Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

OpenTTD - Poradna


FxR

Recommended Posts

Čus,od vydání HBL r107 sem začal pařit OTTD,a chci se zeptat jestli tady taky někdo paří tuhle super hru a mohli by ste mi pomoct se začátkem? :D

já sem TT pařil jako malej kluk na WIN 98 a to sem porážel i strejce co měl 25 let,ale teď zaboha nevim jak postavit stanici aby mi např. vlaky jezdili s olejem atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus,od vydání HBL r107 sem začal pařit OTTD,a chci se zeptat jestli tady taky někdo paří tuhle super hru a mohli by ste mi pomoct se začátkem? :D

já sem TT pařil jako malej kluk na WIN 98 a to sem porážel i strejce co měl 25 let,ale teď zaboha nevim jak postavit stanici aby mi např. vlaky jezdili s olejem atd

Pařil jsem tuto hru. Stanici postavíš když klikneš na obrázek stanice a vybereš si požadovanou šířku a délku stanice. Poté postavíš depo kde si vybereš lokomotivu a k tomu potřebné vagóny podle toho co budeš chtít vozit. Jo a ještě jedna věc ta stanice musí být poblíž výrobního místa např. uhlí tak musíš postavit stanici vedle uhelného dolu. Když si vybíráš tu stanici, tak se tam dá rozkliknout taková věc která ti ukáže plochu, jak daleko ti bude stanice přijímat zboží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovládání:

d-pad - pohyb kurzoru o 1px

analog - pohyb kurzoru variabilní rychlostí

X - levé tlačítko myši

O - pravé tlačítko myši

trojúhelník - uzavře okno pod kurzorem

O + d-pad - pohyb po mapě

[] + d-pad - pohyb s oknem

L - oddálení mapy

R - přiblýžení mapy

L + R - uzavření všech neaktivních oken

START + L / R - změna frequence CPU

SELECT + nahoru - zobrazí okno s cheaty

SELECT + dolu - uloží screenshot

SELECT + vlevo - zobrazí klávesnici (START - zavře)

SELECT + vpravo - zobrazí lištu pro síťový chat

Savy z PC na psp určitě nepůjdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky moc,ted sem zapnul ottd a nastal neprijemny bug,kdyz dam novou hru objevy se okno s firmama a nechce zmizet,stejny i s jinyma savama,a kdyz ulozim hru tak za nazvem se objevujou furt otazniky,nikdy pred tim to nedelalo,nevyte co stim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky moc Dupenka,už to jede,zkusil jsem můj způsob řešení když něco nejde,nejdřív sem zkusil vyerrorovat hbl,potom jsem zkusil hrát po netu a nastal error,já pak normálně dal new game a jede jako po másle

jinak já táhal z http://uloz.to/5819227/ottd.exe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu