Playcentrum.cz

• Soutěž s námi o stereo headset pro Xbox One zde

• 0
SuperHero

Bezdrátové připojení

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

• 0
promin, ale nejsem schopen to najit, mam atheros ar9285 wireless network adapter, dekuji

EDIT: vsude kde sem to stahnul, tak no nejak nejde, a na strankach vyrobce to nemuzu najit, mam Toshiba Satellite C650(D)

zkus stáhnout odtud pro verzi svého operačního systému... případně přímý odkaz pro Windows 7 (32 i 64bit)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
  • 0
Promin ze se ti seru do prispevku :D Ja jsem zadny wifi site nikdy nenasel mam notas asi tyden ...zkusel jsem to poprve ( HP DV5 1160ec) FN+8 nic nedela
v Tvém případě FN+F8 fungovat nebude. Ty máš na zapnutí Wifi přímo tlačítko vpravo nahoře pod displejem... Windows jsi měl předinstalovaný nebo sis instaloval sám/někdo?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
  • 0
v Tvém případě FN+F8 fungovat nebude. Ty máš na zapnutí Wifi přímo tlačítko vpravo nahoře pod displejem... Windows jsi měl předinstalovaný nebo sis instaloval sám/někdo?

To talcitko sviti modre, takze by to melo byt zaple, windows je original ale majitel to pry reinstaloval... ale ovladace jsem stahoval primo ze stranek HP... uplne vsechny

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
  • 0
tak pokud jsi adaptér vyčetl ze správce zařízení, tak to znamená, že máš ovladače nainstalovány (pokud u toho adaptéru není vykřičník). viděl ten NTB nějaké wifi sítě?

právě že ne, a když dám zobrazit mapu a dám bezdrátová sít tak mi to ukaze ze adapter neni pripojen viz obrazek nahore

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
  • 0
právě že ne, a když dám zobrazit mapu a dám bezdrátová sít tak mi to ukaze ze adapter neni pripojen viz obrazek nahore

vidím, že máš nainstalovaný TeamViewer, tak bychom na to případně mohli kouknout takto... v případě zájmu PM a můžem se na někdy domluvit...

ještě zkus podívat po obvodu toho NTB, zda-li nemá nějaký wifi HW vypínač :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
  • 0
vidím, že máš nainstalovaný TeamViewer, tak bychom na to případně mohli kouknout takto... v případě zájmu PM a můžem se na někdy domluvit...

ještě zkus podívat po obvodu toho NTB, zda-li nemá nějaký wifi HW vypínač :)

team viewer sem vam poslal do pm ok?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se