Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kinect - Region


midz

Recommended Posts

Zdravim,

chtel bych se zeptat, jestli nekdo z vas nevi, jestli je mozne pripojit ke konzoli tady u nas v CR, Kinect zakoupeny v USA, nebo Japonsku. Popr. v jakych zemich je mozne koupit Kinect, aby u nas slapal..

Ja osobne si myslim, ze to nijak omezeny neni, ale zase jsem videl u nekterych Kinectu primo specifikovane pro jake zeme to je.

Diky za odpovedi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak podle tohoto http://kinectgamestore.com/kinect-faq/ (konkrétně podle části viz níže) usuzuji, že když hry nejsou vázány na region tak nebude ani kinect, co jsem četl tak by se to označení regionu mělo jen vztahovat snad k tomu, jakou řeč to pozná pro hlasové ovládání, ale nevím jistě, sám ho nemám :)

Are Kinect games region-free?

Yes, most games for Kinect are NOT region-protected, unless otherwise specified. If you live in Australia, you can order from Amazon.com or Play-Asia.com and have it shipped to you. Shipping charges may apply.

Edit:

Ještě jsem našel toto: http://rstcenter.com/forum/27948-xbox-360-uk-kinect-usa.rst

V prvním příspěvku v "code" je uvedena odpověd supportu microsoftu kde se úplně dole píše následujicí: In addition to that, Kinect doesn't have a region code only Xbox console and game disc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu