Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

dead rising 2 a asassin creeed 2 poradte


Kyle Reese

Otázka

potreboval bych vysvetlit nasledujici otazky.

dead rising2

1)kde se da koupit zombrex??

2)mam jeste nejak 44 hodin do prijezdu armady ,to znamena konec hry???ze by byla nejaka kratka tak co se stane kdyz dojedou vojaci

asasin

1)muzu dale hrat pokud dokoncim vsechny memory jako takova free game

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) Co se týče toho Dead Rising 2, tak Zombrex můžeš buď získat, pokud budeš plnit vedlejší mise nebo si ho zajdeš koupit do obchodu, který vlastní ti zloději v kapucích a tam ti ho za určitou cenu prodají. Po každém zakoupení se cena o něco zvýší, ale pokud budeš mezi hrou dělat i online TIR, tak budeš mít peněz dostatek.

2) Po těch 44 hodinách ti skončí hlavní příběh, podle toho, jak jsi se choval, jaké důkazy si objevil atd. Poté můžeš ve hře pokračovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1) Co se týče toho Dead Rising 2, tak Zombrex můžeš buď získat, pokud budeš plnit vedlejší mise nebo si ho zajdeš koupit do obchodu, který vlastní ti zloději v kapucích a tam ti ho za určitou cenu prodají. Po každém zakoupení se cena o něco zvýší, ale pokud budeš mezi hrou dělat i online TIR, tak budeš mít peněz dostatek.

2) Po těch 44 hodinách ti skončí hlavní příběh, podle toho, jak jsi se choval, jaké důkazy si objevil atd. Poté můžeš ve hře pokračovat.

muzu pookracovat ve hre jako free???myslim tim naaprosta volnost.

jj ten obchod s tema manikama sem uz jednou byl ale zaboha si nevzpomenu kde je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
muzu pookracovat ve hre jako free???myslim tim naaprosta volnost.

jj ten obchod s tema manikama sem uz jednou byl ale zaboha si nevzpomenu kde je

Jestli už si nepamatuješ, tak se mi zdá, že je to zobrazené na mapě. Každopádně je jeden venku, tuším, že se to tam jmenuje silver strip, pak jeden v nějakém obchoďáku v druhém patře. Jojo, free režim, naprostá volnost:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky bych potřeboval radu ohledně DR2. Mám to nainstalovaný a všechno beží celkem na pohodu, ale chce to po mě registraci na Windows Life a když se registruju tak to napíše že je neplatná a nedovolí mi to ve hře ukládat, ani hrát co-op. Co s tim? resp. je chyba u mě při tý registraci, nebo se to nějak obchází?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu