Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypálení Kinect her


lucas1468623548

Otázka

Chci se zeptat, když si stáhnu nějakou kinect hru (např. hru Kinect Sports), patchnu na menší wave a vypálim, tak jestli půjde (mám dash 2.0.8955.0, flashnutý x360). Nebo jestli to musím udělat podle tohohle návodu. http://console-forum.net/tema/107538-jak-rozjet-hry-s-ochranou-ap-25-overeny-postup/page3

Moc tomu nerozumím jestli to platí i na tyhle hry. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ještě bych se chtěl zeptat. Mám Xbox 360 Jasper 512 MB, dřív jsem dělal update dashboardu a sebralo to nějaký místo (teď už nevim kolik) a teď jsem dělal další update aby se spustili hry Kinect a sebralo to dalších 192 MB. Díval jsem se kolik zbylo a zbylo asi 3 MB. Savedata z her zabíraj asi 10MB a system settings 192MB. Nedá se nějak získat ta paměť. Nějak uvolnit. Protože když to spočítám tak to je dohromady asi 205MB ještě s profilem a paměť dřív byla 512MB. Díky

A kdyby nešlo tak můžu na jasper koupit paměťovku?

Nebo ještě jsem koukal a když dám

System Settings - Memory - Y - Tak tam jsou možnosti Rename, Format, Clear System Cache, Transfer Content, Delete system update. Tak jestli můžu něco smazat a nic se nestane. Díky a omlouvám se za blbý otázky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ještě bych se chtěl zeptat. Mám Xbox 360 Jasper 512 MB, dřív jsem dělal update dashboardu a sebralo to nějaký místo (teď už nevim kolik) a teď jsem dělal další update aby se spustili hry Kinect a sebralo to dalších 192 MB. Díval jsem se kolik zbylo a zbylo asi 3 MB. Savedata z her zabíraj asi 10MB a system settings 192MB. Nedá se nějak získat ta paměť. Nějak uvolnit. Díky

Nebo ještě jsem koukal a když dám

System Settings - Memory - Y - Tak tam jsou možnosti Rename, Format, Clear System Cache, Transfer Content, Delete system update. Tak jestli můžu něco smazat (třeba system update) a nic se nestane. Díky

Ked nemas HDD pre X360, tak mozes vyuzit USB porty - USB flashku, ext. HDD pre dema, savy, instalovanie hier atd....uz 8 mesiacov je DB 9199!!!! http://support.microsoft.com/kb/981974/cs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo díky

A můžu si teda koupit pamě'tovku na Jasper?

Tady se totiž píše:

Paměť XBOXU 360 se dá rozšířit dvěma způsoby, paměťovou kartou nebo harddiskem. Až na revizi Jasper (jak už jsem řekl má zabudouvanou paměť) je nutné mít k Xboxu nějakou paměť (hlavně kvůli ukládání savů z her ...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo díky

A můžu si teda koupit pamě'tovku na Jasper?

Tady se totiž píše:

Paměť XBOXU 360 se dá rozšířit dvěma způsoby, paměťovou kartou nebo harddiskem. Až na revizi Jasper (jak už jsem řekl má zabudouvanou paměť) je nutné mít k Xboxu nějakou paměť (hlavně kvůli ukládání savů z her ...).

Ale vydanim DB 9199 sa to rozsiruje o USB kluce/flashky, ext.HDD (po konfiguracii max. 16GB). Ak mas doma USB kluc/flashku (musi byt vo FAT32), tak si ju nakonfiguruj http://support.microsoft.com/kb/981974/cs

ale nie vsetky su kompatibilne http://www.paraesthesia.com/archive/2010/07/29/xbox-360-compatible-usb-flash-drives.aspx

treba si vyskusat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A jeste se chci zeptat. Mám kinect hru a updatnul jsem na novej DB ale sebralo to dalsi misto (minuly DB 150MB + novy 180MB = 330MB) Tak neda se nejak ziskat misto po tom starsim DB? Kdyby to bylo takhle tak bych 4x updatnul a nemel zadny misto. Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu