Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s Call of duty Black ops !!!Spěchá!!!


jacobo

Recommended Posts

Mám problém s cod bo

Koupil jsem si originálku a nainstaloval a zpustil pres steam, po spusteni hry se zacne v prvni misi sekat.Nevím si rady pls odpoved.

Blba hra...de**** Treyarch....neumi delat hry...uz COD 5 byla nehratelna na 1 jadru(a to by mela jit normalne)...jediny co muze zkusit je stahnout ten 1. patch....jinak nic....je to nejhur optimalizovana hra co snad vysla(i GTA IV na tom bylo snad lip)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Steam ti hru updatuje sám. Potom už stačí jenom steam restartovat. Ale ten patch nic neřeší.

no to se neda tak rict...resi tak 50 na 50 nekomu ten patch zlepsi hru o 100% nekomu ani o 1% (jako mne) jedinej rozdil co jsem poznal je...ze loadingovy videa se uz nesekaj...

porad mi to nejde ani se steamem a komp by to mel utahnout,pry je to procesorem

Jo je to CPU...muzes zkusit jeste v configu(ve slozce se hrou) zmenit hodnoty....protoze z nepochopitelny duvodu je hra defaultne nastavena na jednojadrovy CPU a 2 Grafiky....nekomu pomohlo zmenit ty hodnoty na 2-X jadrovy CPU a jednu grafiku.....jinak tim CPU to je...protoze hra uplne de**** vyuziva 100% CPU...a to porad...a proto se tak laguje...je to chyba hry...ne tvoje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já pro tebe mam radu, kup si to... je to sice strašná hra, ale když to chceš hrát... já mam origo a vypíná se to každou minutu, můžu si dávat ovladače jaký chci...fakt super málem už jsem měl 1. prestige a po updatu to dělá todle...a vážně ti nepůjdou stažený hry přes steam ty debile

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo je tam špatná optimalizace co se týče procesorů, u originálek už problém dávno neni

:D :D :D zase nekdo chytrej :D

já pro tebe mam radu, kup si to... je to sice strašná hra, ale když to chceš hrát... já mam origo a vypíná se to každou minutu, můžu si dávat ovladače jaký chci...fakt super málem už jsem měl 1. prestige a po updatu to dělá todle...a vážně ti nepůjdou stažený hry přes steam ty debile

si docela protirecis...nahore rikas jak mas origos a funguje skvele...ted na to nadavas :D...kdyz reknu ze je to chyba hry...tak napises ze original funguje normalne :D.........trochu usmevny....a jinak cist asi taky neumis co?ona ma original...a ne stazenou..tak nevim proc hned debile...jediny co tam dal je crack...a to je pak jasny ze to nepujde..ale nemusi bejt hned debil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to se neda tak rict...resi tak 50 na 50 nekomu ten patch zlepsi hru o 100% nekomu ani o 1% (jako mne) jedinej rozdil co jsem poznal je...ze loadingovy videa se uz nesekaj...

Jo je to CPU...muzes zkusit jeste v configu(ve slozce se hrou) zmenit hodnoty....protoze z nepochopitelny duvodu je hra defaultne nastavena na jednojadrovy CPU a 2 Grafiky....nekomu pomohlo zmenit ty hodnoty na 2-X jadrovy CPU a jednu grafiku.....jinak tim CPU to je...protoze hra uplne de**** vyuziva 100% CPU...a to porad...a proto se tak laguje...je to chyba hry...ne tvoje...

je mozni ze ten soubor config nemam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak us to mam nasel jsem to ale stejne to nepomohlo.puvodne jsem mel cpu na 0 a gpu na 1.to znamena jednojadro cpu a sli gpu ze jo.tak jsem to aspon cetl.tak jsem dal cpu na 1 a gpu na 0.pak ulozil,spustil hru a pri tech filmeckoch to sekalo as k jednemu fps.vav.tak nevim??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu