Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Držení ovladače


Lukys.96

Recommended Posts

Tak jasně, ale mě včera napadlo, že by se to tak dalo, a nemuselo by se přehmatávat mezi šipkama a páčkou. :D

A ked ti taka blbost napadla, tak sa ti tak hra dobre? Kde musis prehmatavat casto medzi joystickom a sipkami? Ked je pohyb joystickom, tak sipky sa pouzivaju na ine funkcie. Neviem, co tu vlastne s tym tvojim "napadom" riesis :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem hrál jednu hru, která hráče docela nutila to tak držet, chtělo to hodně často mačkat za sebou, už si ale nevzpomenu, co to bylo

ale podle mě není problém naučit se to, a může to být i pohodlnější, mít pořád prsty na všech tlačítkách :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, mě to přijde taky jako blbost. Ty ovladače jsou tak podle mě i stavěný, aby se na nich hrálo palcem, snad ani na videích nikdo jinak nehrál :D. Když už bych chtěl normálnější dotaz, tak držíte LB (RB) ukazováčkem a LT (RT) prostředníčkem nebo přehazujete ukazováčkem nebo snad ještě jinak? :D Je to sice taky poměrně nepodstatný dotaz, ale myslím, že dává větší smysl :D. Já teda třeba např. radši přehmátávám a vše stíhám, v ukazováčku mám větší cit ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem hrál jednu hru, která hráče docela nutila to tak držet, chtělo to hodně často mačkat za sebou, už si ale nevzpomenu, co to bylo

Sipky si potreboval casto mackat? Skoda, ze sa nepamatas, aka hra to bola...velmi ma to zaujima. Mam pocit, ze si vymyslas. Ak bolo treba nieco rychlo mackat, tak to boli tlacidla (A, B, X, Y), ktore sa ukazovali na obrazovke, ale sipky....hmmm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sipky si potreboval casto mackat? Skoda, ze sa nepamatas, aka hra to bola...velmi ma to zaujima. Mam pocit, ze si vymyslas. Ak bolo treba nieco rychlo mackat, tak to boli tlacidla (A, B, X, Y), ktore sa ukazovali na obrazovke, ale sipky....hmmm

už vážně nevím, co to bylo, možná nějaká mezihra v něčem, možná i nějaká akční, kde se přepínaly schopnosti D-PADem, každopádně vím, že mi to dalo mnohem rychlejší reakce a větší možnosti, když jsem to chytl tak podivně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je nejstupidnejsi dotaz co jsem tu kdy videl, kdo by to tak drzel, kazdopadne to s tim RT a RB uz je neco jinyho, nad tim jsem taky premejslel, protoze treba u takoveho codka musi byt vyhodne kdyz, kdyz trigger mackas prostrednikem a bump ukazovakem a nemusis prehmatavat, par setin sekundy ti to usetri a to se kolikrat u MW pocita, ale osobne bych to nedokazal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu