Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Legálnost Pandory


Pokiuh

Recommended Posts

Pokud vim tak trestne je az vyuzivat nelegalni hry/pouzivat/distribuce JB na PSP /flash jako takovy snad ne

že si někdo upraví SW v tom co si koupí je jeho věc jediný co se potom muze firma / vyrobce vyrobku udelat ze s tim nesouhlasi a ruzne to blokuje a rusi ruzne sluzby pro daneho "upravare sw"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě teď prudí policie, že jsem si v obchodě gamepower.cz koupil servisní baterku. Už je to snad tři roky. Prohlédaval jsem internet a nějak se nechytám. Na psp mám jen oficiální firmware, kvůli komixům. Baterku jsem nepoužil, protože je nějaká vadná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tahle: http://img.diytrade.com/cdimg/1000564/10662138/0/1254645794/PSP3000_Pandora_battery_Tool.jpg MMS jsem si nikde nekupoval. Jsem si myslel, že ji stačí narvat do psp a nahodí se nějaké servisní menu, které mi ho podaří opravit (byl jsem mladý a blbý). Snad to dobře dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu