Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ban nebo ne?


t0x1c

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pokud už flagnutý je tak tak i zůstane. Kdyby flagnutý nebyl, lt+ zabrání flagnutí, takhle bohužel. Lidi se strašně bojí banu, dokonce tak že rači nejdou na live. Vždyť xko bez live je v podstatě uplně to samý jako xko s banem. Pokud chceš na live tak běž dokud můžeš, když na live třeba rok nepolezeš tak za ten rok po prvním připojení ten banán stejně dostaneš (pokud už si teda flagnutej) takže teď už bych to neřešil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano, kdyz dostanes BAN, tak xbox pujde normalne v offline rezimu pouzivat. Pokud si chces overit, jestli si oflagovany nebo ne, tak pouzij program xval, navod zde v mem tematu venovanem LT+ a AP25 http://console-forum.net/tema/107826-novy-lt-a-ap25-nejcastejsi-otazky-a-odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

od te doby co jsem se pokusil spustit assassina a hodilo mi to recognize disc nemuzu instalovat hry na hdd!!!! je to mozne??? ze by me to bannulo i offline? fakt, uz jsem zkusil asi 5 her a vzdycky u 50ti procent se dvd sekne a napise to cosik o spinavem cd!! i hry co normalne sly nainstalovat, jsem je skusil smazat a nainstalovat znova a nic, i uplne cerstve vypalene verbatim dvd, a nic furt to same!!! je mozne aby ta spicena s prominutim APosrana 2.5 ochrana zabanovala muj xbox??? a znemoznila mi instalovat hry na hdd? na live jsem v zivote nebyl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu