Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kinect soutĚŽ !!!


jamail

Otázka

Tak a mám tu pro vás SOUTĚŽ! Domů mi pro vás dorazil kinect ,normálně bych to nedal do soutěže ale byl zdarma :D takže 55 smska vyhrává ! funguje to takhle : pošlete smsku ve tvaru : p wag na číslo: 9030930 ..smsku sem nastavil na 30 kaček :) když ji pošlete obratem dostanete pořadí ve kterém jste nebo oznámení o výhře.. soutěž sem dal jeste na nejake stranky a na fora tkze se nebojte :)hodně štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Lidi, kašlete na tu soutěž, je to podvod!

Říkám si, že to zkusím, bude sranda... Jé pořadí 48! Šance je docela veliká... Pošlu za 2 min další a co se nestane? Zase 48! To je nějaký divný, že by chyba? Nebo pokus o podvod? Ne to přece nejde, určitě to je tím, že z jednoho tel. lze poslat jen jednu SMS. Beru do ruky svůj druhej mobil s jiným číslem... Zase pořadí 48!

Fakt mám rád takévéhle vych***ky! Tak jen abyste věděli, koho tu mezi sebou mame!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu