Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash hry on psp


daresdevils

Otázka

1.Kdysi dávno za starách časů když ještě nebyl flash na psp 3k :cheesygrin: se objevil tutorial na flash hry (hry v prohlížeči např.super hry) poradil by mi někdo jak je mám spustit v psp tutorial sem sice našel ale už tam nepopsali jakou mám zadat cestu ke hře (čili prosím o vystvětlení root/gameska.swf jaká bude cesta?samozřejmě v psp prohlížeči) dále tu mám velký háček když už si myslím že je to správná cesta napišemi to a bych v tool /setings /a pak cosi memory .... už nwm abych to prostre zapmnul ale kdyz to zapnu tak zas to ma nějaky problem nevíte někdo co s tím???No a tak se ptám zodpověděl by mi někdo tyhle otázky cestu +problém v psp?

Dodatek mam psp 3000 5.03 Prometheus - naposledy Flash hry skouseny na 5.03 gen-c

a aby sa někdo neptal flash player zapnuty mam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Prostě si seženeš nějakou tu hru ve formátu .swf = upozorňuju, že by měla být menší, složitější hry to neutáhne.

Poté ten .swf soubor hodíš na paměťovku=do žádné složky, prostě jenom na paměťovku( např. já mám J:/)=root karty

Pak už jenom spustíš PSP, najdeš web browser a zadáš adresu:

file:/x.swf

x je název souboru...

Poté by ti hra měla najet.

http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2006080016 = třeba tahle hra mi na PSPčku jede, takže zkus třeba tuhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu