Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

elite chyba 74, pečeť, flash - reklamace help


Tomet

Recommended Posts

Ahoj, pročet jsem si vše ohledně E74 zde na foru a potřeboval bych ještě pár informací.

Mám Elite vyrobený 15.3.2008, koupený v Alze 24.5.2008, včera jsem flashovaĺ na LT+, pár hodin hrál a dneska už nenaběh :cry: , mám lehce odřenou stříbrnou pečeť pod faceplate a nejsem si jistý zda najdu originalni FW mechaniky BenQ.

1) Dá se koupit ta stříbrná pečeť? Kde a za kolik?

2) Fungovalo by, kdyby mi někdo poslal svůj originální FW BenQ (key mechaniky mám)?

3) Má smysl reklamovat Microsoftu?

4) Vaše rady/doporučení mimo moje otázky

Děkuji všem kteří pomůžou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele. Nevím jak to bude teď, ale na e74 je záruka 3 roky, ne 2. Já jsem konzoli posílal na reklamaci o prázdninách kvůli tomuto problému. konzoli jsme měl flešlou na 1,61čku a pečeť jsem vůbec neměl. Xbox, opravili, dodali nová střeva a mechaniku a nic jsem neplatil ani mi nijak nevynadali. Podle mě to je dost o náladě v servisu :D Ale když to vezmeš kolem a kolem, tak záruku na 2 roky klasicnou už jsi prošel, tím pádem by jsi flešel záruční podmínky neporušil, jelikož byl udělán až po uplynutí záruky. Skus to tam poslat. Na webu najdeš jak. A uvidíš. Maximálně ti ho pošlou z5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, ale je mi blbý tam poslat Xko s LT+ který teď vyšel. Ještě doplním takovou věc, která by na to podle mě neměla mít vliv, ale včera při flashování jsem neměl zapojený video ale omylem jen ten na audio jak je na něm stereo cinch výstup a SPDIF (optika). Všimnul jsem si toho až po nahrání nového FW, nicméně Xbox chodil bez problémů několik hodin, až dnes ráno při prvním zapnutím najel dash a blikaly přes obrazovku svislé černé pruhy, po restartu už nenajel. Může to mít něco společného se záměnou audio/video kabelu pri flashi?

skolni.flakac - myšlenka s tou zárukou je pěkná, já si myslim, že po 2 letech sice můžu otevřít Xko a oni by neměli mít kecy, že je např porušená pečeť, ale ten flash si myslim že je pořád nelegální tak jako tak. Kdybych mluvil se servisákem osobně, tak by se to možná dalo okecat, že po skončení 2 leté záruky jsem si tam dal flash abych si neničil originální dvd, ale nejsou blbý a ještě když uviděj LT+ :-) Ale jak říkáš, třeba narazim na někoho s dobrou náladou a projde to.

Počkám ještě týden co mi tu poradí ostatní a pošlu to tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak konzole je na cestě zpátky z MS, a teď mi přišel email z MS :

"nemohli jsme poskytnout záruční služby pro vaši konzolu Xbox 360. Naše standardní kontrola prokázala, že byla splněna nejméně jedna z následujících podmínek, což způsobuje neplatnost omezené záruky konzoly Xbox 360:

· Ochranný štítek na konzole je poškozen nebo chybí.

· Zjistili jsme, že konzola nese známky násilného otevření či jiné známky neoprávněného nakládání"

Stříbrnou pečeť jsem dal novou, nahrál origo FW a známky otevření Xka jsem tam pouhým okem nenašel (dělal jsem to s max opatrností) to snad museli mít pod mikroskopem hovada. Gratuluji všem, kterým Xko opravili bez pečeti a s flashem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele. Nevím jak to bude teď, ale na e74 je záruka 3 roky, ne 2. Já jsem konzoli posílal na reklamaci o prázdninách kvůli tomuto problému. konzoli jsme měl flešlou na 1,61čku a pečeť jsem vůbec neměl. Xbox, opravili, dodali nová střeva a mechaniku a nic jsem neplatil ani mi nijak nevynadali. Podle mě to je dost o náladě v servisu :D Ale když to vezmeš kolem a kolem, tak záruku na 2 roky klasicnou už jsi prošel, tím pádem by jsi flešel záruční podmínky neporušil, jelikož byl udělán až po uplynutí záruky. Skus to tam poslat. Na webu najdeš jak. A uvidíš. Maximálně ti ho pošlou z5

tak to je kravina co říkáš, bez záruční pečetě ti to neopraví ale pošlou hned zpět !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu