Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdo ma poradnej navod jak flash xbox???(klidne v AN)????


mayk001

Recommended Posts

2 mayk001: No ty si dobrej. Jak te vubec muze napadnout zkouset delat prvni flash na cizi konzoli? Se ti to nepovede a dotycny te zaskrti!

no to přinemenším,ale je borec takle tady psát takový kaše je tu akorát za b.ba :D kdyby ale chtěl návodu je tady dost myslim že by to dal dohromady musí ale chtít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych se tady z toho klučíka opravdu po*ral. Všechno má našprtaný, tátu s technickou vejškou, čárky ve větách mu nic neříkaj, to že se dají posty editovat, aby to tu zbytečně nezasíral a pravopis bych se poblil, hlavně že chce flashovat. Když mu to napíše Stock FW, tak se ptá co to je. Některý lidi by prostě některý věci dělat neměly. Hlavně, že to chce dělat na kšeft. Jak psal Seeker (který je mimochodem skvělej flasher, viď bobe), já k němu dát Xko, tak si jdu rovnou pro nový, jak to tak čtu. Stejně mu to napíše nějakou hlášku a za chvíli nás tu bude zase spamovat, co že mu to napsalo. Navíc mám ten pocit, že si to všechno z jungleflasheru překládá v nějakém translatoru, takže to jistě bude velice kvalitní překlad. Jestli to ve 13 letech všechno pobral, tak teda všechna čest jeho učitelům AJ. Říká se, že se snaha cení, v tomhle případě by se spíše dalo ocenit, že se na to vyprdne a nechá to jiným. Třeba za pár let, to zkusit. Nepotřebuju od ostatních slyšet nějaký žblebty, že jsem bůhví co, nejsem, ale tohle bych si nikdy nedovolil ze sebe vypustit. Prostě jsem jenom vypustil svůj názor, na kterým mám právo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu