Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

otazka


Hauzimir

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Sakra přesně kvůli téhle tvojí otázce je tady návod , a to velmi pěkný: http://console-forum.net/tema/107826-novy-lt-a-ap25-nejcastejsi-otazky-a-odpovedi

Ale stručně:

1. updatni na nový dash pomocí flasky (není důvod, aby ti to něslo, pokud se budeš držet návodu od trezzora o příspěvek výše)

2. spustíš program ABGX v nejnovější verzi a případně patchneš pomocí něj hru s AP2.5

3. vypálíš a hraješ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

2. spustíš program ABGX v nejnovější verzi a případně patchneš pomocí něj hru s AP2.5

3. vypálíš a hraješ

Uz treti topic kam tohle pisu.Pro hry s AP25 prece nestaci jen LT+ a abgxko,musis jeste pred tim patchnout tu ochranu AP25,ale jeste jsem se nidke nedocetl jak.... :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Uz treti topic kam tohle pisu.Pro hry s AP25 prece nestaci jen LT+ a abgxko,musis jeste pred tim patchnout tu ochranu AP25,ale jeste jsem se nidke nedocetl jak.... :-/

Patch her s AP2.5 dělá právě ABGX (stáhnout nejnovější verzi co to podporuje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To bylo potřeba dříve, teď už to zvládá všechno ABGX, jen je potřeba aby byl příslušný AP2.5 SS v online databázi programu...

Zjednodušeně řečeno lze provést v ABGX samotnou kontrolu (autoFix level 0) a v případě, že není vše OK a vyhodí nalezený AP2.5, cvakneš na AutoFix level 3 a projedeš to znova... MOžná je tento dvojitý postup zbytečný, ale nemusí mi program opravovat stealth apod. za každou cenu pokud to není nutné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To bylo potřeba dříve, teď už to zvládá všechno ABGX, jen je potřeba aby byl příslušný AP2.5 SS v online databázi programu...

Zjednodušeně řečeno lze provést v ABGX samotnou kontrolu (autoFix level 0) a v případě, že není vše OK a vyhodí nalezený AP2.5, cvakneš na AutoFix level 3 a projedeš to znova... MOžná je tento dvojitý postup zbytečný, ale nemusí mi program opravovat stealth apod. za každou cenu pokud to není nutné...

ABH nejdriv patchnut na AP25 a dale pak projet ABGX.Vse 100% OK,ale u NFS nejdriv zkusim rovnou primo pres ABGX a dam vedet....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu