Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

4GB HDD - málo?


martin.developer

Otázka

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Podle toho, na co všechno máš v plánu interní paměť využívat...

V základu je nutnost mít paměť na ukládání profilů a savů her. Na to by 4GB stačit měly...

Pokud ale plánuješ stahovat i DCL (download contents - stahovatelný obsah ke hrám z Live!) či případně instalovat a hrát hry z HDD (to se dost doporučuje - výrazně šetříš mechaniku, xbox je tišší a méně se zahřívá), pak ti 4GB nebudou stačit ani náhodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pokud máš rád nakupování přes steam tak na xlive si budeš libovat ... hlavně v xbox live Arcade hrách ... těch je tam přes 400 a jsou tam pecky typu doom1,doom2,dukenukem 3D, darwinia, seriousam The second encounter HD a first encounter HD,plants vs zombies,zuma,cod1 classic,bomberman live,battlefield 1943,dukenukem manhattan project,geometry wars,n+,limbo,prince of persia classictrials hd,crazy taxi pacman,alien breed1,2,3 , shadow complexcastle crashers,geometry wars 2 toho je tam fakt spousty vždy je co kupovat a stále přibejvá :D např se čeká na třeba quake 3 arena ... všechny maj achievementy 200 některé díky dlc už 300 (nebo 250 těžko říct) ale co si koupíš to si můžeš stáhnout kolikrát chceš (pokud nebudeš migrovat tam je menší problém s některým obsahem některý na tom jiném live nemusí být) ale těch 4gb by stačilo na pár dlc pár videí a pár arcade her ... ale doporučuji aspon 60gb .. já mám 120 a mám volných asi 20-30gb ale občas už musím to pročistit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud ale plánuješ stahovat i DCL (download contents - stahovatelný obsah ke hrám z Live!) či případně instalovat a hrát hry z HDD (to se dost doporučuje - výrazně šetříš mechaniku, xbox je tišší a méně se zahřívá), pak ti 4GB nebudou stačit ani náhodou.

Počkat, někde jsem četl že když mám flashlý x-box že mi tam DLC nebo Live arcade nepůjdou.

Nebo to bylo myšleno tak že když si to stáhnu nelegálně z internetu že mi to nepůjde?

A když si to poctivě koupím přes X-box live tak mi to půjde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Počkat, někde jsem četl že když mám flashlý x-box že mi tam DLC nebo Live arcade nepůjdou.

Nebo to bylo myšleno tak že když si to stáhnu nelegálně z internetu že mi to nepůjde?

A když si to poctivě koupím přes X-box live tak mi to půjde?

:lol: samozrejme, ze ked si to kupis z XLive legalne, tak to pojde...ale je otazne, ci s flashom budes na XLive v pohode :D

P.S. a zakladatel tohto topiku o flashi nic nepisal...ty si sa sem votrel s tou stupidnou otazkou :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo to vím ale něvím jak to udělat aby to byl HDD ... to není jen že to tam pripojíš ... to je složity myslím ..

Co je zlozite??? Citajte aj ofic. stranky http://support.microsoft.com/kb/981974/cs

Ked chces dat demo, temy atd. na USB, tak to treba dat cez program...ale savy, instalovanie si potom iba USB v okne vyberes a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu