Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PLASMA na XBOX 360 - ANO či NE???


LukeFF

Recommended Posts

Chtěl bych touto cestou poprosit všechny znalejší o radu ohledně funkčnosti mezi PLASMOU a XBOXEM! Bylo mě řečeno v několika prodejnách, že plasmy nejsou vhodné na konzolové hrani a to z důvodu jakéhosi postupného vypalování barev v televizy?!! Nejsem si jist pravdivosti těchto informací, a proto se obracím na místí profíky, kteří mě snad osvětlí tuto problematiku! Chtěl bych si pořídit plasmu a to z důvodu přijatelné ceny a velikosti některých modelů!! Předem DĚKUJI za Vaši ochotu pomoci!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vlastním doma 82 palcovou full hd 60 hz lcd televizi Samsung ale mami má plazmovou 600 hz full hd 130 palcovku od panasonic vieru a musím říct, že ten obraz u ní je prostě dechberoucí, když se u sebe doma mrknu zblízka na obraz vidím spousty nedokonalostí, zubaté čáry pomalejší obnovovací frekvence atd, ale když občas u ní hlídám kocoura :D a vždycky beru xko sebou, je to prostě zážitek! i z blízka když vidíš jak si tam ty kristalky tečou... všechno ostré a rovné.... jasné, že se dá mluvit i o tom, že není plazma jako plazma a není lcd jako lcd.. každý typ má něco lepšího i horšího.. ale za sebe musím říct, že ta plazma od panasonic viera má nejlepší obraz jaký jsem kdy v životě viděl, a že už jsem viděl full hd televizí..

a její cena už i dneska je velice přijatelná, když jí tenkrát kupovala za nějakých 30 tisíc a dnes se dá sehnat za 16

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem majitelem 82cm, FullHD LG a zdá se mě to na hraní pro XBOX nic moc!! přeci jen bych uvítal vetší obrazovku a plasma od Samsungu 132 cm s možností volby GAME MODE mě velmi zaujal, proto ty mé dotazy ohledně správnosti volby plasmy na hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem majitelem 82cm, FullHD LG a zdá se mě to na hraní pro XBOX nic moc!! přeci jen bych uvítal vetší obrazovku a plasma od Samsungu 132 cm s možností volby GAME MODE mě velmi zaujal, proto ty mé dotazy ohledně správnosti volby plasmy na hraní.

Zalezi, z akej vzdialenosti pozeras...tak si treba vyberat uhlopriecku. Ten Samsung je aky model? Game Mode maju snad uz vsetky TV, vratane LCD/LED technologie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem majitelem 82cm, FullHD LG a zdá se mě to na hraní pro XBOX nic moc!! přeci jen bych uvítal vetší obrazovku a plasma od Samsungu 132 cm s možností volby GAME MODE mě velmi zaujal, proto ty mé dotazy ohledně správnosti volby plasmy na hraní.

no můžu ti říct, že jsem na módu game u televize samsung žádnou změnu nezpozoroval... vlastně ani nevím o co jde, zkoušel jsem to, ale jak říkám, pořád stejné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu