Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Update Flash 1.5 to LT +


foruman

Otázka

Ahojte. Nenašel by se nějakej tutoriálek jak na flash, už flashlého Xboxu Falcona s mechanikou Lite-on a CFW 1.5 na LT+. Rád bych to provedl přes Jungle Flasher. Pochopitelně chci vyčíst klíč přes CFW 1.5 a zároveň si ho chci uložit jako dump.

Vím, že mi postačí jakýkoliv řadič sata. Díky moc všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Děkuju. Tento návod mám, ale je prakticky stále ten samý. A nepočítá s update flashem, ale complete flashem. Anglicky umím, ale u takové věci preferuji česky jazyk. Nerad bych něco vynechal, i když si myslím, že je to jenom o tom, že připojím mechaniku, necham napajet xboxem. Spustim jungle, vyčtu klíč z Xtreme, uloží se do dumpu. Ten si zalohuju, dump vložím do souboru s FW mechaniky (nevím zda-li se rozlišují na update fw a celé fw). Vymažu FW z mechaniky a hodím tam tem customizovany. Ale jak říkám, návod by se hodil...Díky. Případně nějaký odkaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

v prvom rade musis mat kompatibilny chipset: http://xbox360.rocknroll.sk/?p=38

to ze uz tam mas flash, znamena, ze by si nemal mat problem vycitat kluc priamo z mechaniky bez nejakych zasahov (probeov apod.) - je na to funkcia priamo v JF - no to plati len pre starsie verzie flashu (od LT sa uz neda vycitat cez JF)

over si urcite ten chipset, pretoze ak dobre nerozozna mechaniku, mozno si zmazes fw ale uz ho tam nenahras

rozdiel medzi flashom/updateom nieje ziaden (akorat ze mas tu vyhodu s tym klucom), takze vycitat, zmazat, zapisat...

mimochodom niesom flasher, tak si to pripadne niekde este over (no fw som aktualizoval uz 3x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim zrovna se tady řeší zajímavý tema chtěl bych se zeptat mam liteonku 74850 nemam zalohu klíče nahranej v kompu.Xtreme 1.5 chtel bych update na lt+ a pci sata Silicon Image SIL-3512 postupuju podle návodu fígl napul otevřená mechanika JF1.76 mechanika se hlasí v pořadku otevřu DVD key 32 a položku DVD key32 začne načitat,ale vyhodí měto předpokládám že jeto postup s ck3 sondou kterou nemám,ale při update by to nemělo vadit.Zvolím pložku dummy from iXtrem začne mi načítat soubory kterě se ukladají,ale u dummy.bin mito hodí tuhle hlášku

screenhunter005.jpg jinak potom vše pokračuje normálně,kde dělám chybu???ví si s tim někdo rady nechci zatim vymazat firm z lt abych to nemusel zahodit celý.díky za případné inf

foruman:řešime podobnou věc pokud najdu něco kloudnýho zkusim to a dám vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky komatsu. Já čekám na český tutorial, toho samého flashe o který jde tobě. Bohůžel ti nejsem schopný říct, proč ti píše, že nevyčetl všechny soubory. Je možný, že to jen píše, ale má je všechny...Používáš poslední JF ? Jestli sem tě dobře pochopil, tak i pro vyčtení klíče z iXtreme je za potřebí do poloviny otevřít mechaniku jo ? :) To bych neřekl, že je za potřebí, když je tam CFW, ne ? Každopádně si musíme ty soubory z 1.5 zalohovat, protože na LT už nebudeme mít šanci je vyčíst. Leda zase se sondou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

foruman:použivam jf1.76 a mechaniku musim otevřenou jinak mi to napíše hlašku že musí bejt do pulky otevřená jinak to nezačne načítat vubec nic jinak soubor dummy.bin uložim ukaže mi dvd key tak ho spojim s firmvarem lt+ a mam to připravený k nahrání do mechaniky,ale bojim se jestli to je v pořádku kuli ty hlášce ja vymažeš puvodní z lite firm tak už je amen a nikde se toho nedohledáš.Snad dokud nevymažeš firm z lite on tak by se neměla stát nějaká tragedie.Už jsi zkoušel nějaký kroky nebo zatim vyčkáváš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No zatím vyčkávám, protože čekám jak píšu na češtinu. Hlavně nevím jaký soubory víc potřebuje ten fw než DVD key. Podle mě jestli je tam DVD key tak by to mělo být v pořádku, hlavně si to zálohuj. Bohůžel předpokládám, že není žádná testovací aplikace, na ověření integrity toho nabindovaného CFW. Nevím proč sem někdo nemůže napsat nějakej malej tutoriál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hlavní je dummy.bin ten obsahuje vezi firmware společně s dvd key a ve firmware tool 32 si to změní snad by to tak mělo být du ješte hledat snad se to najde,je to zapeklitá situace ještě jsem uvažoval koupit CK3 maj ho v německu ale je dost drahej.Snad ten turotrial někdo písne dyž to dám dohromady zkusim to sepsat kdybys na něco kápnul tak to sem hod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim zrovna se tady řeší zajímavý tema chtěl bych se zeptat mam liteonku 74850 nemam zalohu klíče nahranej v kompu.Xtreme 1.5 chtel bych update na lt+ a pci sata Silicon Image SIL-3512 postupuju podle návodu fígl napul otevřená mechanika JF1.76 mechanika se hlasí v pořadku otevřu DVD key 32 a položku DVD key32 začne načitat,ale vyhodí měto předpokládám že jeto postup s ck3 sondou kterou nemám,ale při update by to nemělo vadit.Zvolím pložku dummy from iXtrem začne mi načítat soubory kterě se ukladají,ale u dummy.bin mito hodí tuhle hlášku

screenhunter005.jpg jinak potom vše pokračuje normálně,kde dělám chybu???ví si s tim někdo rady nechci zatim vymazat firm z lt abych to nemusel zahodit celý.díky za případné inf

foruman:řešime podobnou věc pokud najdu něco kloudnýho zkusim to a dám vědět

kluci kdybyste pořádně četli tak ten anglickej návod od JF mam dojem že na něj dal odkaz Domi

tak tam je tenhle problem přesně popsanej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj tady máš návod jak přeložit pdf do češtiny.... Je to úplně jednoduché musíš mít google toolbar a nebo google chrome pak najedeš na tento odkaz http://viewer.zoho.com/Upload.jsp v něm jsi uploadneš ten návod v pdf. Počkáš chvilku a jak se ti to nahraje tak dáš view ono ti to najede v html a pak dáš jenom přeložit do češtiny. Je to trochu zkomolené, ale dá se tomu v poho rozumět......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

raz som vycitaval kluc (nemal som key k mechanike) ta hlaska ma tiez cakala (a tiez nejake zadanie barcode), overil som si to u povodneho flashera ktory robil flash - precital mu key a potvrdil ze je to v poriadku .. a barcode je vraj zbytocnost ;)

pripadne pockaj na potvrdenie dakeho flashera, neberem za toto tvrdenie ziadnu zodpovednost, no myslim ze si na dobrej ceste :) a ked sa dobre pamatam, bolo tiez potrebne zaseknut mechaniku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

T.Curtis:díky

Sterner Regnix,foruman:ted mě něco napadlo mam doma benq mechaniku ve forotě tak v ní testnu dvd key vyextahovaný z liteonki měla by spolupracovat s moji deskou zkusim to s lt+ jestli to pofrčí tak je key v poho sem na to zvědavej

barcode sem na to koukal nasleduje jako další tabulka dopisujou se tam čísla z mechaniky,ale k čemu to je dobrý to teda nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu