Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TOP 5 X-box her


USB

Recommended Posts

Omlovám se jestli už tu takové téma je ale já ho nenašel, asi neumím používat vyhledávač protože jsem to hledal asi půl hodiny ale přesto si myslím že už tu něco podobného je.

Na vánoce budu mít x-box, ale nebudu k němu mít žádné hry.Do vánoc je málo času a pochybuju že jich stihnu stáhnout otestovat a vypálit do vánoc víc než 5.Proto se ptám, které hry by to měly být?

Alespoň dvě by měly být pro 2 hráče(spolu proti PC, proti sobě)

Taky nebudu chodit na Live takže mi tu prosím nepište hry které jsou založené hlavně na online multiplayeru a single mají úplně k ničemu(medal of honor)

Baví mě úplně všechno kromě některých logických her(spoj tři kolečka...)

Zatím uvažuju nad: Army of two

NHL nebo FIFA

Skate

Need for speed

Fable

Assassins creed

Mafia 2(u té jsem ale slyšel že to vyjde brzi s datadisky v jednom tak nevím jestli se to teď oplatí)

GTA 4

Halo

Enslaved

Majin and forsaken kingdoms(ani nevím jestli se ta hra tak jmenuje :-))

battlefield

Díky za rady, a nezapomeňte, tento topic tu je aby jste mi pomohli a ne aby ste mi tu naházeli tunu dalších skvělých her a já měl rozhodování ještě těžší(to neznamená že mi tu nemůžete doporučit další hry) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vybrat jen 5 nejlepších her je velmi obtížné. Doporučím ti toho trochu víc:

Jako nejlepší akční hru co má super singl a offline multiplayer - split screen (koop, deatmatch) považuji

Gears of War 2 (navíc je v češtině) a dále doporučuji na split screen: Left 4 Dead 2, Call of Duty: Modern Warfare 2, Call of Duty: Black Ops, popř. ještě Resident Evil 5.

Z mlátiček co se dá hrát ve dvou UFC 2010 Undisputed a Dead or Alive 4, popř. pokud máš rád box Fight Night Round 4.

Ze závodních Pure (klasika, nutnost vlastnit) a novinku Nail´d která si z Pure bere to nejlepší a řekl bych, že ho i o fous poráží.

Obě mají exelentní grafiku a hratelnost.

Z RPG doporučuji Fable 2 a Fable III, je to v češtině a je to super a western Red Dead Redemption, popř. to samé s jiným příběhem střihnutý na zombie horor Red Dead Redemption: Undead Nightmare a u hororu ještě zůstaneme Alan Wake, jako nejlepší na noc doporučuji Dead Space navíc je to v češtině.

Dále doporučuji ještě zvážit hry: Assassin´s Creed: Brotherhood , Prototype, Castlevania: Lords of Shadow (je na 2 DVD), Batman: Arkham Asylum a Enslaved: Odyssey to the West.

Já mám moc rád zejména akční 3D RPG s kombinací adventury, tudíž jako pro mě vůbec nejlepší hry co přitom ale jedou i na Xboxu 360, bych ti doporučil:

Fallout 3: New Vegas

Grand Theft Auto IV

Mass Effect 2

Risen

To ti ale doporučuji jen v případě, že nevlastníš herní PC (na kterým bys je rozběhl) a pro pochopení musíš umět i perfektně anglicky.

Pokud máš počítač, hraj to na něm, dá se k tomu stáhnout čeština a je to i lepší v ovládání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu