Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kde sehnat herní ikony?


DeSmond

Otázka

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Jo treba tim ze tady zbytecne zacinas flamovat :) Ja se nehodlam omlouvat za to ze jsem se zeptal

Myslem som topik :D ...to je uz druha vec, ze su k blbemu topiku aj komentare. Tento topik je zbytocne zalozeny, cize je jedna velka blbost, pretoze nic nevyriesil v komentaroch. Ty si si to vyriesil sam a ako, to si uz nenapisal :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
U jednoho uživatele jsem v podpisu videl ikony vsech her, které vlastní a rád bych si to také dal do podpisu (pokud na to nemá patent), ale za boha to na webu nemuzu najit. Neexistuje nejaka stranka s archivem ikon her?

Zkus se podívat na mygamercard.net a v sekci s zebricky u zanru mas miniatury vsech her pro xbox, snad to pomohlo.

Pomohlo to vazne moc, dekuji si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Skoda, ze si ho nevyriesil uz pred zalozenim tohto topiku Zasiera sa to tu blbostami...

A co jako? Se zeptal, každý se tady může zeptat! Od toho jsou fora. Ne pro namyšlené blbečky co znají jen google. Zduř cype..

Blbecek si aj ty, ked nevies pouzivat Google :lol:

Pisal som, ze sa to tu zasiera blbymi topikmi, ked ten dotycny si to nakoniec vyriesil sam, este pred tym ako dostal nejaku radu. Ak v tvojom nicku cislo 97 znamena rok narodenia, tak chod este cickat mliecko a zbytocne tu nemudruj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Blbecek si aj ty, ked nevies pouzivat Google :lol:

Pisal som, ze sa to tu zasiera blbymi topikmi, ked ten dotycny si to nakoniec vyriesil sam, este pred tym ako dostal nejaku radu. Ak v tvojom nicku cislo 97 znamena rok narodenia, tak chod este cickat mliecko a zbytocne tu nemudruj.

Vzhledem k tomu ze pro me zadnou radu nikdo nemel a to vcetne tebe, tak je dobre, ze jsem si to vyresil sam. Krom toho odpoved jsem si sem dal takze ted uz fakt zbytecne otravujes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dik, presne o tobe jsem mluvil v uvodu, odufam ze ti nebude vadit kdyz si to taky tak udelam :)

Ne ne, nebude mi to vadit. Stačí když si na té stránce xbox360achievements.org dáš vyhledávat hru a potom dáš kopírovat obrázek, všechny ikony by měly mít stejnou velikost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu