Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash lt+ a xbox live


m0406

Recommended Posts

článku tu je hodně ale ještě jsem nenarazil na citaci typu.

Mám účet na live a nechal jsem si udělat fladh lt+.Poté jsem hrál online need for speed hot pursuit a po 3 dnech jsem dostal bann nebo nedostal,

Pokud o nějakém takovém citátu víte dej te mi tu prosím odkaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli tady jsou lidi hloupí ale chci zjistit jestli už někdo dostal ban za to že hral hry s ochranou AP2.5 s flashem LT+ online.Toto jsem se nikde nedočet a pitomé připomínky typu najdi si to v tutorialu jak nedostat ban jsem nic takového nenašel.Bylo tam jen že pokud hraješ offline tak bych ho neměl dostat.Proto prosím ještě jednou nepište tu fráze typu jako viz.Freeze nade mnou ale.

Mám flash lt+ hraju online a zatím jsem ban nedostal nebo

Mám flash lt+ hrál jsem online ale dali mi ban.

Předem děkuji všem co pochopili co chci zjistit tímto tématem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale freeze ma pravdu neci konzole treba je jen flagnuta a az bude banova vlna tak dostane ban ted si klidne muze v klidu hrat ale pak bude mit smulu... c4eva psal ze hrani na live s LT+ je v pohode. Jestli chces hrat online a nestrachovat se z banu kupuj si originalky neflashuj si konzoli a je to co vic k tomu rici :) proste a jednoduche.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hloupý nikdo není a na tvou otázku ti v současné době nikdo nedokáže odpovědět , protože banová vlna neproběhla . LT + by teoreticky bezpečný měl být . Všechny odpovědi na které tě jiní odkazovali jsou správné a nikdo ti nic víc říci nemůže , takže to nezjistíš . Všichni se ti snažili odpovědět jak nejlépe umí , tak se nerozčiluj že tě nepochopili !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu