Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pár otázek o Wave


SakrassMasakrass

Otázka

1) Stáhnul jsem si pár her a zkontroloval je přes abgx360. Všechno bylo v pořádku a nic červenýho. Dobrý. Tak jsem jsem je přehodil do Wave 1 aby mi šly, potom mi už ukazoval abgx360 že tam je chyba. Má to cenu vypalovat?

2) Když mi žere flash jenom do wave 2 tak je mám házet do wave 2 nebo 1 aby mě šli?

3)Active iso bere všechny wave až na 9?

Díky za odpovědi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) Podstata programu ABGX je, že kontroluje hry, zda nejsou nijak upravované (zejména právě patchnuté na nžší wave nebo poškozený stealth), protože takové hry jsou pro BAN téměř jasné... Takže pokud stáhneš hru, je vesměs v pořádku, ale jakmile jí pravě patchneš na nižší, program hlásí, chybu, to je právě jeho úkol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1) Stáhnul jsem si pár her a zkontroloval je přes abgx360. Všechno bylo v pořádku a nic červenýho. Dobrý. Tak jsem jsem je přehodil do Wave 1 aby mi šly, potom mi už ukazoval abgx360 že tam je chyba. Má to cenu vypalovat?

2) Když mi žere flash jenom do wave 2 tak je mám házet do wave 2 nebo 1 aby mě šli?

3)Active iso bere všechny wave až na 9?

Díky za odpovědi...

Už několikrát tady bylo napsáno , že po patchnutí se iso už v ABGX nesmí kontrolovat .

1. Když tak jedině na level 0 , ale stejně ti to zahlásí červeně . Program se jinak snaží iso opravit na původní wave a potom by ti hra nešla spustit .

2. Stačí na wave 2 .

3. Active iso je jen pro FW 1.6 , takže se pro tebe vůbec nehodí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu