Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Potřebuji radu


Šulibrk

Otázka

Recommended Posts

  • 0

hele muj nazor je ten ze je celkem fuk na jake TV to hrajes akorat ze proste si to tak nevychutnas jako na poradne LCD s Full HD rozlisenim. ja mam doma LCD 102 Full HD a u pritelkyne to hraju na CRT TV co mas asi 36cm :D a jako da se to uplne krasne hrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já jsem na "staré" konzoli pařil snad 2 roky na CRT a nestěžoval jsem si. Ale když jsem to viděl na LCD, tak jsem si musel koupit LCD :D :D a co se týče nového xboxu, tak já bych do něj šel asi taky. Nehledě na televizi. Fleš už je za dveřmi a (ne)výhody si můžeš dohledat tady na forku. Ale asi bych se neomezoval televizí. Televize může bejt přechodná záležitost. Novej xbox ti na hraní může vydržet určitě 5 let. A do tý dobude určitě i na lepší telku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A v jakým rozlišení hry na CRT jedou?

Na běžné CRT TV ti poběží hry pravděpodobně v rozlišení 576i (720x576). Nebo 576p (720x576) pokud tvá TV podporuje funkci "progressive scan".

viz: http://en.wikipedia.org/wiki/Display_resolution#Current_standards

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na běžné CRT TV ti poběží hry pravděpodobně v rozlišení 576i (720x576). Nebo 576p (720x576) pokud tvá TV podporuje funkci "progressive scan".

viz: http://en.wikipedia.org/wiki/Display_resolution#Current_standards

Ano, a este keby ta CRT bola 16:9 a 100Hz...50Hz je otrasna blikacka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ale ale, za cenu co koupí nový xbox360 S s ipostaví sestavu jak prase... mechaniku, case, zdroj a HDD ze starého pc by si nechal a zbytek - grafika 2000(např. 5600serie od ati 1Gb paměť gddr5 s podporou dx11) 4jádrový procesor od AMD 3.1Ghz - 2000, základní deska libovolně do tisícovky a 2u gigová paměť za 1000 kč a má pc za 6000 a rozjede tak 90procent novinek v full hd rozlišení na max detaily. to já kdybych uvažoval, jdu radši do PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ale ale, za cenu co koupí nový xbox360 S s ipostaví sestavu jak prase... mechaniku, case, zdroj a HDD ze starého pc by si nechal a zbytek - grafika 2000(např. 5600serie od ati 1Gb paměť gddr5 s podporou dx11) 4jádrový procesor od AMD 3.1Ghz - 2000, základní deska libovolně do tisícovky a 2u gigová paměť za 1000 kč a má pc za 6000 a rozjede tak 90procent novinek v full hd rozlišení na max detaily. to já kdybych uvažoval, jdu radši do PC

Ty jsi z nějakého levného kraje. A kde máš grafickou kartu a možná ještě další věci - nevím v jakém stavu má PC. I kdyby poskládal kompa za levno, na jak dlouho mu to vydrží, vrážet peníze do hardwaru a mobilů je úplná blbost, protože technologie jde strašně rychle dopředu a za rok to můžeš akorát prodat do šrotu :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

U mobilů to možná platí (nevím, mám asi čtyři roky starý a plně vyhovuje), ale u PC poslední dobou už ne. Můžou za to právě ty konzole, nevyplatí se udělat konzolovou verzi a nějakou extra lepší na PC. Technologie možná dopředu jde rychle, ale praktická využitelnost je už horší.

Já sám nemám nijak extra nový počítač, ale většinu her rozjedu bez problémů, obvykle na maximální detaily. Pravda, u nějakých musím jít níž, ale pořád hry vypadají dobře. Určitě lépe, než na konzoli s CRT TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nevim proč se tu hádáte , ptá se na CRT obrazovky , né za kolik si má koupit novej počítač... xbox je na hraní, a na to hraní je výbornej, jediný co mě sere je placený live, ale co se dá dělat..

já teda taky znova hraju na PC, ale chci ted xbox ... ale hraní na CRT , to je takový bez komentáře, už to tu bylo milionkrát... prostě to neni ono, to je jako hrát PS2 hry na plasmě co má metr uhlopříčku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ty jsi z nějakého levného kraje. A kde máš grafickou kartu a možná ještě další věci - nevím v jakém stavu má PC. I kdyby poskládal kompa za levno, na jak dlouho mu to vydrží, vrážet peníze do hardwaru a mobilů je úplná blbost, protože technologie jde strašně rychle dopředu a za rok to můžeš akorát prodat do šrotu :D.

:D to jsem presně čekal :D

grafika - http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007K0BT0BVVKM

procesor - http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140083097000Y37

paměť - http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400820TW0AKXHI

jooo chlapečku, z levneho kraje :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jó musím podotknout že grafiku mám já ati hd 5770 a paměť 4 giga 2 hdd + 1 externí 500giga a celkem mě to vyšlo na 10tku, mám ho rok a šlape jak hodinky, když si vezmu, že ani dneska se pořádně nevyužívá dx11 a že většina her jede na takových enginech, že ti stačí 256mb grafická karta a dvoujádro o 2.3 giga, řeknu ti, že výkonnostní životnost mého pc je určitě vyšší, než xboxu, takže asi tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu