Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaký interní HDD


kinect

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jestli máš HDD ze starýho xboxu 360 (FAT) jakékoli velikosti - t.j. 20, 60, 120, 250 GB tak ho vyndej z krabičky ve které je namontovanej (jak vymontovat najdeš na youtube,ale není to žádnej problém,když máš správný nářadí) a samotnej disk můžeš zasunout do slotu na HDD ve Slimku.. Funguje to v pohodě - osobně jsem vyzkoušel. No anebo můžeš koupit original 250GB pro Slimko - cena cca 1500,- až 2200,- podle prodejce ( já osobně dal 1560,-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jestli máš HDD ze starýho xboxu 360 (FAT) jakékoli velikosti - t.j. 20, 60, 120, 250 GB tak ho vyndej z krabičky ve které je namontovanej (jak vymontovat najdeš na youtube,ale není to žádnej problém,když máš správný nářadí) a samotnej disk můžeš zasunout do slotu na HDD ve Slimku.. Funguje to v pohodě - osobně jsem vyzkoušel. No anebo můžeš koupit original 250GB pro Slimko - cena cca 1500,- až 2200,- podle prodejce ( já osobně dal 1560,-)

no a co když mám doma 2,5" 120GB z noťase dá se to nějak použít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bez softwarových úprav nedá a navíc to musí být nějaký konkrétní typ harddisku - myslím výrobce.. Disky pro xbox mají svůj origo firmware podle kterýho ho xbox rozezná a umí s ním pracovat (tolik moje laické znalosti) detaily ale ve fóru najdeš,musíš zapátrat.. Ale není to nic jednoduchýho,taky jsem po tom pátral,ale bylo to dost složitý (aspon pro mě) tak jsem to zavrhl .. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To první by vůbec nepomohlo - je to je kabel na přenos dat,kdy měníš disk za větší kapacitu - ale oba usí být original pro x360.. A to druhý je disk pro starou (FAT - tlustou) verzi konzole a musel bys ho rozdělat ( viz můj příspěvek výše ) a za ty prachy jak jsem psal maj prodejci u nás originální 250GB pro x360 S, tak není co řešit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu