Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přesun Forza Motorsport 3 fotek a videí do PC (offline)


Drag01

Recommended Posts

Potřebujeme:

USB flash disc naformátovaný v XBOX360 formátu.

wxPirs -

http://gael360.free.fr/wxPirs.php

USB Xtaf Xplorer

Postup: V závorce instrukce pro videa.

1. Fotky (Videa) z forzy přesuneme z HDD (popř. jiné úložné jednotky) na Flashku. (V DB - System settings - Memory)

2. Vložíme Flasku do PC USB portu.

3. Otevřeme program USB Xtaf Xplorer - 4D53084D - 00000001 - photo (Movie).

4. Soubor photo (Movie) si přesuneme třeba na plochu.

5. Otevřeme program wxPirs, a v něm otevřeme soubor Photo (Movie).

6. Klikněte na fotku (video) kterou chcete, poté export, při ukládání vkládejte ".bmp" (".wmv") za název souboru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkousel jsem, a taky nejde... celkove mi slozka vyhodi 3 soubory... kde mam pri extrahaci dat format .bmp ?

mno jdu este zkoumat

EDIT: tak vytahnu ten img. napr. imageblablasuchac500 dam koncovku bmp.. velikost odpovida, ale uz to nic neotevre vsechno hlasi ze je poskozenej soubor :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

chci se zeptat kde presně najdu na hdd v xboxu ty fotky z forzy ktere chci nakopirovat na flashku? je to v setings - memory a pak games a forza a tam to ma byt? bo je tam neco fotky ale ma to jen 880 kb a to se mi zda malo na to ze tam mam asi 5 fotek.a kde sezenu ten program USB Xtaf Xplorer ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat kde presně najdu na hdd v xboxu ty fotky z forzy ktere chci nakopirovat na flashku? je to v setings - memory a pak games a forza a tam to ma byt? bo je tam neco fotky ale ma to jen 880 kb a to se mi zda malo na to ze tam mam asi 5 fotek.a kde sezenu ten program USB Xtaf Xplorer ?

Přesně tak, je tam !!"tvůj nick" Fotky!!

A program si najdi na google, to snad dokážeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
zdravim chci se zeptat z fleshky to vytáhnu bez problému jen když si otevřu ten wxPirs a otevřu vněm photo tak my to hodí chybu z microsoft net freamwork skoušel sem aji stáhnout znova a furt dokola

a zkoušel jsi stáhnout microsoft framework novej? http://www.stahuj.centrum.cz/vyvojove_nastroje/ostatni/net-framework/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu